Bile-dani salkkareissa? Homona?

Oliko tuo tosiaan se saakutin yli-itsevarma bilehomo. Siis 8.3.2015 jaksossa Kallen kännimuistelmissa.
683
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kyllähän se siellä vilahti :D

Äänestä
  • SE vilahti? Aaahh?

    Äänestä

Niin sehän oli vain muistelmaa, joten oliko se sitten oikeasti ollenkaan?

Äänestä

Itseään täynnä oleva kusipää!

Äänestä

Eikös salkkareissa kaikki miehet ole homona? Pelkkiä hinttapuleja ja horoja koko sarja täynnä. Viinaa kitataan kaikki arkipäivät läpeensä ja pannaan ketä milloinkin.

Äänestä

Ei ole ihme, jos kaikki vanhemmat ei anna lapsiensa katsoa salkkareita.
Huonoa mallia näyttään lapsille, homoutta, ryyppäämistä naimista.
Onko ne lapsille sopivaa katsottavaa. Kait ne käsikirjoittajat on homoja, tai lesboja, kun ohjelmassa on keskimäärin joka toinen homo tai lepakko.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ennakkosalsumies kirjoitti:

Oliko tuo tosiaan se saakutin yli-itsevarma bilehomo. Siis 8.3.2015 jaksossa Kallen kännimuistelmissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu