Mamumiehiä käytetään kouluissa tutustumassa lapsiin. Miten on mahdollista, että joillakin on oikeus asettaa lapset kuolemanvaaraan? Kuka tahansa kouluissa vierailevista mamuista voi olla samanlainen kaulankatkoja kuin mikä oli YLE:n ohjelmassakin vieraana. Ihan helposti tämäkin tyyppi olisi kutsuttu kouluihin suomalisten lasten seuraan, jos ei totuus olisi selvinnyt täysin vahingossa.
http://static.mvlehti.net/uploads/2016/01/Terroristi-Suomi-2.jpg
Kuka lupasi viedä terroristeja kouluihin?
Kuka_vastuussa
1
<50
Vastaukset
- Lakialaki
Näistä ei saa puhua, Suomessa on voimassa järkipuheen kieltolaki
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 813137
- 751281
Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe
Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.1631181Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste
Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan2401030Kaipaatko nainen
Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd103961Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?
Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.310932- 43839
Milloin ymmärsit
Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os78825Nojatuoli !
Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en124815- 92794