Q-HAIR HAUKKUU ASIAKKAAT JOS ET OLE TYYTYVÄINEN

HAISE

Yhdyn ´hiusten lopputulos oli aivan järkyttävää jälkeä, jossa ei huomioitu ollenkaan asiakkaan toivomaa lopputulosta. Vastaukseksi kritiikistä sain vain haukkuja omaan tukkaani liittyen (huonosti värjättävissä ja muka huonokuntoinen?), ja eivät osanneet vastata miksi he ovat kehuneet itseään ja laittaneet nettiin kaikenmaailman ennen ja jälkeen kuvia todella suurista muutoksista ja niissä tukat muuttuivat _täysin_. Mutta nähtävästi jokainen sinne astuessaan ei sitä haluamansa muutosta saa, ja siksi koen kampaamon huijauksena. Kaiken huipuksi niiden pilanneesta tukasta eivät edes suostuneet korjaamaan tukkaani eivätkä edes pahoitelleet möhläyksestään. Aivan järjetöntä palvelua..En kannata kyseistä kampaamoa kenellekkään.

2

160

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sattuu

      Annoin kuvan kampauksesta, halusin HYVIN voimakkaasti kerrostetun (ei kanaperse) tukan, joka säilyisi kuitenkin pitkänä. Ja etuhiukset samaan syssyyn. No, tämä otti tuosta posken vierestä sortuvan tukkaa ja napsas ne lyhyemmäks ja tää oli sit se kerrostus. Lisäks vetäs takatukan olkapäille asti, ennen oli lapaluihin. Vaalensi ja värjäs. Pyysin strawberry blonde, tuli cafe picnicin logon väriset hiukset. Syynä kuulemma paska hiuslaatu. Itkin tämän jälkeen koko illan ja ostin shokkivärin ja värjäsin sinisellä. No, kanan keltuaisen väri paistoi läpi. Värjäsin ruskeeks.

    • Sitäpaitsi Q-Hair on törkeän ylihinnoiteltu. Olen saanut parempaa palvelua ja hiustenkäsittelyä kampaamokoulussa oppilastyönö kuin Q-Hairissa ja kymmenesosahinnalla!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taisin tehdä virheen

      Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle
      Ikävä
      112
      5468
    2. Näin kun katsoit salaa ja

      Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku
      Ikävä
      41
      3665
    3. Hyvä että lähdit siitä

      Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖
      Ikävä
      52
      3495
    4. Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi

      Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle
      Ikävä
      93
      3348
    5. Nainen, mulla olisi sulle pari vinkkiä

      Kerro vain ongelmasi niin annan siihen vinkin. :/
      Ikävä
      81
      1887
    6. Katu täyttyy...

      Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt
      Ikävä
      34
      1777
    7. 450 000 ulosotossa

      Suomessa on tällä hetkellä ennätysmäärä ihmisiä ulosotossa. Viime vuonna heitä oli yli puoli miljoonaa. Kuluvan vuoden
      Perussuomalaiset
      134
      1667
    8. Nainen onko sulla supervoimmia ?

      Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.
      Ikävä
      43
      1619
    9. Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.

      Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj
      Maailman menoa
      153
      1326
    10. Onko esitutkinta jo saatu päätökseen?

      Ketkä saa syytteet? Voi olla iso määrä ihmisiä?
      Ähtäri
      16
      1189
    Aihe