Vain päivä ehti kulua kun 23 vuotiaan Marokkolaisen Nabil Ambiezin päätön ruumis löydettiin löytyi myös hänen verinen päänsä Amterdamin keskustasta erään kahvilan edustalla asetettuna siten että pää ikäänkuin tiirailee kavilan ikkunoihin.
http://www.exponerat.net/marockan-far-huvud-avkapat/
Maahantunkeutujien kotoutuminen on ajanut kiville myös Hollannissa. Sen seurauksena matut syrjäytyvät ja heidän ainoaksi mahdollisuudeksi jää liittyminen etnisiin rikollisjengeihin.
Tässä uutisoinnissa on tarkoituksella ohitettu Islamin-usko ja maahanmuuttotaustaisuus ja keskitytty kertomaan yleisesti rikollisjengien välien selvittelystä ettei kenellekkään tulisi mieleen yhdistää maahanmuuton lisääntymistä rikollisuuden lisääntymiseen.
Saapas nähdä koska alkaa löytyä irtopäitä myös suomalaisten aamulenkkeilijöiden ihasteltavaksi.
Irtopäitä jalkakäytävillä Amsterdamissa
5
<50
Vastaukset
- MeidänUnelmaToteutuu
Niinhän tapahtui Moskovassakin. Helsinki sijaitseekin sopivasti niiden keskellä.
- uiouooi
Monikulttuurisuus on rikkaus ja voimavara!!!
- Gurnauskis
Kaikilla on vain yksi kulttuuri mitä edustaa, monikulttuurisuutta ei ole olemassa. Tämä lainaus on n. vuoden takaa ja lähtöisin ulkoministeri Tuomiojan suusta. Taisi olla järkevin ulosanti koko urallaan.
- skumpatpoksuu
Mahtavatko järjestää irtopääjalkapaloa? Ruotsissahan partavauvelit tykkää pelata siilipotkupalloa.
Suvakit kentän laidalle hurraamaan. - hgfdhfdhfd
Tintti oli aikaansa edellä. Siinähän seikkaili Lähi-Idästä kotoisin oleva Abdullah joka aina kehuskeli, että "isäni onkin emiiri ja hän leikkaa sinulta pään poikki ja sitten keilaa päälläsi". Esimerkiksi vaikka sivulla 51:
http://www.slideshare.net/charanvvs/tintin-land-of-black-gold
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Tehyn Rytkösellä tallessa tekstiviestit A-studiokohussa
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/a-studiosta-kohu-tehyn-rytkosen-mukaan-ministeri-linden-sai-paattaa-osallistujat-ohjelma-kiistaa-vaitteen/84070681646075Ohhoh! Rita Niemi-Manninen otti ison tatuoinnin - Herätti somekansan: "Täydellinen paikka!"
Rita Niemi-Mannisen suuri, uusi tatuointi on saanut somekansan heräämään talvihorroksesta. Niemi-Manninen otti tatskan rakkauslomalla Aki-miehensä kan201748Harvoin julkisuudessa nähty Jari Sillanpää, 56, julkaisi uusia kuvia - Karisti Suomen pölyt jaloista
Huumekohun jälkeen matalaa profiilia pitänyt Jari "Siltsu" Sillanpää on ollut vaitonainen elämästään. Tänä keväänä miehen some on ollut hiljainen. Nyt111646Ihastumisesta kertominen
Olen päättänyt kertoa tunteistani ihastukseni kohteelle. Erityisen vaikeaksi tilanteeni tekee se, että kyseessä on ns. kielletty rakkaus. Olen jo toi921533Taas Venäjän tiedoittaja akka Varoitti Suomea ja Ruotsia liittymästä Natoon
Juuri sopivasti julkaistu varoitus, kun Suomen eduskunta alkaa klo 13:50 käsitellä asiaa suorassa TV 1:n lähetyksessä. ILtasanomat.4411426- 1131140
Oon mä susta mustasukkainen
Mä tunnustan. Olen aina vähän jollain tapaa ollu susta mustis. Tottakai, koska rakastan sua. Mutta mustiskin vain terveellä tavoin. Ihan luonnollista150984Sohvi blörf
Siellä se taas keekoilee kaupungilla ja kuvailee viattomia opiskelijoita instaansa. Kuvaa nyt vaan omaa tissivakoo ja bebaa jätä muut rauhaan ettei t106831Jättäkää tuo Lumio nyt jo rauhaan!
Mihinkään tuo avaus katosi? Säälittävää touhua kertakaikkiaan, harvoin tänne mitään kirjoittelen mutta tämä touhu alkaa mennä jo yli hilseen. Hävetkää26742Rakas rakas rakas
Rakas rakas rakas Rakas rakas rakas Rakas rakas rakas Rakas rakas rakas Rakas rakas rakas Rakas rakas rakas Rakas rakas rakas Oot kaikkeni sä ihana m65664