Ylläpito kannattaa raiskaajia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Saatanan_mulkut

Tämän palstana saatanan ylläpito pitelee vain raiskaajia uhrien yllä jotta nämä saisivat nylkyttää ihan rauhassa vitut nilelle.

7

<50

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ilmoitustehty

      Ilmoitin aloittajasta viranomaiselle

    • homopsykiatria

      Viddu, mitenkä sinä anastit tuon keksimäni sanan:nylkyttäjät.

      Tämän päivän suomessa se on mahdollista parisuhdeterapian tarpeessa naimisissa olevat nylkyttäjät, eivät narsisteina mene terapiaan, vaan näillä nylkyttäjille on agenda: he haluavat, ettei ketään muu saa tilaa perheitä perustaa. Ja nylkyttäjät kuvittevat tässä portaalissa olevansa terapeutteja ja muilla on kuulemma ongelma. Mutta nää keski-ikäiset nylkyttäjät saivat vain siksi tilaa pariutua, kun heidän vanhempansa eivät olleet terapian tarpeessa olevia narsisteja jotka olisivat vainonneet muita ihmisiä. Nää heidän jälkikasvunsa ovat sairaita itsenylkyttäjiä, jotka narsisteina, eivät ole koskaan välittäneet muiden tunteista.

      Katkerat moniongemaiset häiriköt homopsykiatrian ahdistelijat. rahastavat sillä, että vainoavat itse itselleen potilaita. Mielisairaat, kuvittelevat olevansa oikeassa ahdistellessaan muita ihmisiä. Homonainen kuvitteee olevansa psykiatri jolla on oikeus lähteä seuraamaan nettikirjoittajia. Naisille kateellinen vainoaja. Ei soisi muille mitään, energiavaras.

      • aitohomo

        Aivan oikein, niistä ei kirveelläkään ihmistä saa.


    • aitohomo

      Saatanan mulkut! Ei perkele että ahdistaa!

    • aitohomo

      Ylläpito, miksi poistitte ketjuni homojen kiusaamisesta. Ja siitä että YLE toivoo näiden itsemurhia?

      • Saatanan_mulkut

        Vai pitäisikö sanoa ylläpEto!?!?!?!?


      • aitohomo

        Ja entäs se "entäs jos homous onkin parantumaton sairaus ketju"? Vai voiko aloittaja poistaa ketjun? Ei varmaan koko ketjua vaan vain oman viestinsä. Mutta ylläpeto sen varmaan siis poisti. Miksi näin? Siinä oli sitä hyvää terapiaa (puolelle jos toisellekin).


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      56
      2215
    2. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      201
      2051
    3. Onko kivaa jättää

      elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
      Ikävä
      116
      1392
    4. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      71
      1180
    5. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      96
      995
    6. Olet kiva ihminen

      En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli
      Ikävä
      73
      939
    7. Auta mua mies

      Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.
      Ikävä
      78
      889
    8. Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma

      Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki
      Kaste
      58
      887
    9. Ja tääkin vielä...

      Kukakohan on valittanut, Salmiko itse? https://www.viiskunta.fi/rehtori-valittiin-ahtarissa-ilman-hakumenettelya-o/13479
      Ähtäri
      33
      855
    10. Minkälaisen viestin toivoisit saavasi?

      Miehelle.... Helpota vähän.
      Ikävä
      61
      746
    Aihe