http://www.aamulehti.fi/kotimaa/tullinaukion-raiskaus-nainen-sai-raiskauksen-loppumaan-sumuttamalla-turvasuihkeella/ Onneksi turvasuihke pelasti.
Ählämi tunki sormiaan naisen alapääreikiin
46
560
Vastaukset
- turparullalle
Mitä opimme tästä. Sumutteet toimivat, mutta nekin halutaan kieltää.
Ole ystävällinen mamulle, mamu luulee että haluat seksiä. Turpa rullalle suomalaiset.- outoaon
Todistajan mukaan tilanne oli outo. Oikeudessa häneltä kysyttiin, miksi tilanne oli outo. Mies vastasi, että siksi, koska naisen kertoma tapahtumapaikka ja hänen tulosuuntansa olivat ristiriidassa, naisen päällä oli maalia ja nainen kutsui bussipysäkillä olleita silminnäkijöiksi. Oikeuden mukaan miehen havainto hätääntyneestä naisesta kuitenkin tuki syytettä.
Kummallinen tapaus kaikenkaikkiaan. - väriäkukkeliin
outoaon kirjoitti:
Todistajan mukaan tilanne oli outo. Oikeudessa häneltä kysyttiin, miksi tilanne oli outo. Mies vastasi, että siksi, koska naisen kertoma tapahtumapaikka ja hänen tulosuuntansa olivat ristiriidassa, naisen päällä oli maalia ja nainen kutsui bussipysäkillä olleita silminnäkijöiksi. Oikeuden mukaan miehen havainto hätääntyneestä naisesta kuitenkin tuki syytettä.
Kummallinen tapaus kaikenkaikkiaan.Mitäs outoa tuossa oli.
Pitäiskin olla kesällä maalivehkeet mukana. Pusikossa saisivat munilleen vihreän, sinipunaisen kikkelin. - VarmaanKielletäänToikin
outoaon kirjoitti:
Todistajan mukaan tilanne oli outo. Oikeudessa häneltä kysyttiin, miksi tilanne oli outo. Mies vastasi, että siksi, koska naisen kertoma tapahtumapaikka ja hänen tulosuuntansa olivat ristiriidassa, naisen päällä oli maalia ja nainen kutsui bussipysäkillä olleita silminnäkijöiksi. Oikeuden mukaan miehen havainto hätääntyneestä naisesta kuitenkin tuki syytettä.
Kummallinen tapaus kaikenkaikkiaan.Uusi turvasuihke ruiskutetaankin itsensä päälle, niin ei saa syytteitä raiskaajan pahoinpitelystä.
- SotkeeVieläPilinsäkin
VarmaanKielletäänToikin kirjoitti:
Uusi turvasuihke ruiskutetaankin itsensä päälle, niin ei saa syytteitä raiskaajan pahoinpitelystä.
Jos raiskaaja uhkaa, niin ruiskuttaa äkkiä vaan mustaa spraymaalia omaan naamaansa ja hiuksiin.
Kuka sitä nyt rumaa mustaa naista raiskaisi, jos on kävellyt koko Euroopan läpi päästäkseen kauniiden vaaleiden naisten housuihin?
- HäpeäksiRoduilleeen
Ompas irstaita ählyjä kerrassaan, eikö heillä ole mitään häpyä?
Luulisi Allahin tuomitsevan säädyttömyydet``???- ei.kerrota.kristityille
Koraani ja Mohammedin perinne sanoo selvästi mitä vääräuskoisille naisille tehdään. Ne raiskataan ja orjuutetaan jalkavaimoiksi.
- Anonyymi
Allan tuo Mertsin ja Miranda siittämä tuomitsee aina!
- HyväTurvasumute
Spray-maalia. Suoraan silmiin. Molempiin. Läheltä.
Ja sitten potku munille.
Ja karkuun.- Anonyymi
Munat pois tällaisilta ählyiltä!
- xlskjhfs
Silmiä voi myös rääpiä. Se tekisi gutaa ählylle.
- olettrolli
Onko sulla palstan trollilla taas lääkkeet ottamatta? Poliisi noutaa sinut kohta.
- wigtd
olettrolli kirjoitti:
Onko sulla palstan trollilla taas lääkkeet ottamatta? Poliisi noutaa sinut kohta.
Sanoo palstan vakio kokkareTROLLi joka haluaa Suomeen lisää matuja halpatyövoimaksi palkkoja polkemaan.
- kkhgfsa
wigtd kirjoitti:
Sanoo palstan vakio kokkareTROLLi joka haluaa Suomeen lisää matuja halpatyövoimaksi palkkoja polkemaan.
Ei matut tee töitä.
- KylläHommiaPiisaa
kkhgfsa kirjoitti:
Ei matut tee töitä.
Voishan niistä tulla hyviä marja- tai kukkapuskia. Menisivät vain ulkosalle ja ottaisivat koko kesän kestävän pyllistys asennon oikeaan suuntaan. Sitten tulisi puistotäti ja vetäisi housua vähän alemmas ja istuttaisi sinne jonkun päivänkakkaran tai puutarhamustikan.
Tai menisivät metsään pyllistelemään puutarhamustikat hanurissa, niin sitten Thaikut voisi tulla keräämään sadon.
- Apu-Hassan
Todella väkivaltainen ja äärirasistinen ämmä. Naisen reiät on tarkoitettu miesten käytettäväksi.
- olettrolli
Syö lääkkeesi persu!
- ViherVanhaPiika
Ei ole. Suomalaismiesten käytettäväksi riittää käsi.
Suklaasilmät saavat muut vapaana keikkuvat reiät vapaasti käyttöönsä.
Tervetuloa ja kaverit mukaan. - Anonyymi
Täytyyhän nuoren m@tupojan saada keppostella. Rasisti ämmä pitäisi laittaa isiksen raiskattavaksi.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Täytyyhän nuoren m@tupojan saada keppostella. Rasisti ämmä pitäisi laittaa isiksen raiskattavaksi.
pitäähän neitsyys varmistaa siksi koitto ensin
- fhtrdes
Ähly on apina.
- Anonyymi
Hän on paras ja komea.
- puutarhanhoitaja
Fiskarsilta löytyy hyviä oksasaksia.
- ViinaTekiKepposet
Ählämi oli niin kännissäkin, ettei tiennyt mitä teki. Äkkiäkös sitä keilapallo ja naisen takamus alkaa näyttämään ihan samanlaiselta.
- äöåww
Miesparka, elämänsä ensimmäisiä kännejä ottamassa. Kyllä siinä jo unohtaa suomalaiset tavat ja taantuu noudattamaan oman kulttuurinsa tapoja!
Tuokin olisi pitänyt heittää pois Suomesta. Ei mitään henkilöllisyystietoja, ei tuloja. Turvapaikanhakija! Huhuh! Tuollaiset heti pois maastamme.
- mummuhuppelissa
Onko tämä se mummo joka oli mielenosoituksessa. Musta burka päällä. Hui mummoa kapakkakierroksella. Jos näytti nuorekkaalta puumalta. Persu kiemungin tuttu. Sattuipa hyvin niin sai julkisuutta
- jos_haki
kameralle paikkaa kuvauksia varten...kenties palomiehenä olisi valmis ruiskutukseen mamunesteellä vaginaisen tuliseen tuuletusaukkoon. gen tai gempä tietäis tuon syyn?
- miki-66
Onneksi tämäkin oli vain ja ainoastaan yksittäistapaus!
- etsijä-
melkoista sumutusta. missä oli katupartio?
- jchgfds
Ählämi hakee kontaktia vastakkaiseen sukupuoleen lykkäämällä sormensa naisen emättimeen ja anukseen. PRIMITIIVIKULTTUURIN EDUSTAJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- Anonyymi
Riita poiki. Vaarin puoli toisi. Naine liian paljas, mina himota. Nyt tasta moni vuosi ja mine ole homo.
- Anonyymi
Ählynegru tekee samoin, kuin koira vastakkaiselle koirasukupuolelle. Ähly panee vaikka alistaen hampaat toisen niskassa. Ähly ja koira kaikessa primitiiviydessään ovat samalla viivalla, paitsi että koira harvemmin puree ruokkivaa kättä.
- Anonyymi
Hölmö, minun viesti oli vitsi.
- Anonyymi
TILASTOLLISESTI SAMANA PÄIVÄNÄ KAKSI KANTISTA SYYLLISTYI SAMAAN.
- Anonyymi
Enemmänkin, mutta alistetut suomivaimot kärsii ja unelmoi tummasta miehestä.
- Anonyymi
Varmaan "turhautunut", niin kuin selitys menee...
- Anonyymi
Kulttuuriin liittyvä perinne jutska?
- Anonyymi
Niin kuin kantasuomalaisen hierojan perinne jutska asiakkaalleen?
Tai tatuointeja tekevän kantasuomalaisen perinne jutska myös asiakkailleen?
Jne jne, ikävä kyllä, olit sitten mistä tahansa maailmaa lähtöisin ja oli etninen tausta, uskonto tai se ettei usko mihinkään niin riittää näitä ihmisiä
- Anonyymi
Eikös se kirkuva ääninen mumeli joutunut koko iltapäivän kiertelemään pitkin baareja saadakseen edes yhden miehen kiinnostumaan? Eikös se ollut jotain joulunalustaa, miten mummeli kulki niin vähissä vaatteissa, että sormeilu oli helppoa?
- Anonyymi
Ei se Eva Biaudet turhaan eduskunnassa purskahtanut itkuu
- Anonyymi
Naisilla pitäisi olla oikeus kantaa käsiasetta Amerikan maliin. Tuommoiset voisi silloin pamauttaa hengiltä.
- Anonyymi
Valtaosa naisista on hysteerisiä. Saattaisi ampua sinutkin ihan vain siksi että aurinko meni pilveen.
- Anonyymi
Onko vasemmistossa tuomittu tuo teko, vai olivatko hyss... hyss
- Anonyymi
Piestävä perusteellisesti ja omaan maahan sukuineen päivineen.
Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vesikin maksaa, miksei hengitysilma?
Jatkuvasti itketään ettei ole rahaa mihinkään, mutta tilastojen mukaan rahaa on enemmän kuin koskaan, joten miksei asial221801Satuolennoista tarinointi ei kuulu peruskoulun tehtäviin
Opetustunteja on muutenkin käytössä vain rajallinen määrä. Eli nämä satuhommat koulun ulkopuolelle vapaaehtoisiin harras1561789Suomalainen perheenisä vaatii Suvivirren esittämisestä hyvityksiä
Itse lapsena uskonnonopetuksesta vissiin traumoja saanut ihka suomalainen (!) perheenisä vaatii Espoon kaupungilta korva3481528Mies profiloin sinut
Etsit täysin hallittavaa mutta samalla poikkeuksellista ihmistä. Etsit jotain mitä et koskaan tule saamaan.2111133Lahkokasteen ja kristillisen kasteen erot
Raamatun mukaan Kristillisessä yhdessä kasteessa Jumala pesee ja puhdistaa ihmisen sydämen ja poistaa perisynnin kirouks4221128- 1441128
- 285995
- 11985
Heikki Paasosen Marita-vaimo jätti tunteikkaat jäähyväiset: "Tällä kertaa me..."
Heikki Paasonen on naimisissa Marita Paasosen (os. Alatalo) kanssa ja heillä on kaksi pientä lasta. Nyt koitti aika jätt4969Pirkanlinna yleisötapahtuma
Oli todella hyvä tilaisuus. Ja EERO. L. Aivan mahtava tyyppi. Veti rennosti ja asiallisesti. Ja yleisöltä hyviä kysymyks49928