Suomen ja eu:n suurin uhka on kehitysmaamuslit.

Kehitysmamuslimeiden mukana tuleva ahdasmielinen uskonto ja kulttuuri ovat todellinen turvallisuusuhka. Niiden tärkein tehtävä on lisääntyä yhteiskunnan tuella mahdollisimman paljon ja vallata eurooppa sisältäpäin pikkuhiljaa kun muuten eivät pystyisi. Tämä tolkuton, jatkuva kehitysmaamuslimi matujen invaasio nopeuttaa asiaa merkittävästi kun saadaan kunnon piristysruiske muutamassa vuodessa ja sitten ei kun lisääntymään koska Allah on niin määrännyt.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tämä skenaario tiedetään, tässä kiltisti ja kuuliaisesti katsotaan mitä tapahtuu, koska kansalla ei ole sanavaltaa. Voin sanoa, että meidän mielipiteellä ei ole mitään painoarvoa. Ihmiset pelkäävät rasistin leimaa enemmän kuin kuolemaa.
Kukapa juuri uskaltaa omalla nimellä kertoa, mitä oikeasti on mieltä?

Äänestä
  • Eikä ole vaaleistakaan apua. Kaikki puolueet ovat suunnilleen samaa mieltä, siitä että Suomen tulee ottaa kehitysmaamuslimeja elätettäväkseen. Määristä voi olla pientä kitkaa. Jotkut puolueet ovat valmiita rajoittamattomaan määrään ja vaikkapa perussuomalaiset ottaisivat "vain" ehkä 50 tuhatta vuosittain. Kyllä kusessa ollaan.
    Ev.Lut. kirkon johtokin toivottaa jättimoskeijan tervetulleeksi Helsinkiin. Siis kuka on enää suomalaisen ja Suomen puolustaja tänä päivänä?

    Äänestä

  • Aivan totta puhut, tuntuu aivan uskomattomalta, miten hetkessä kaikki on mennyt päälaelleen. En tiedä miten katkerasti tätä tämän hetken buumia tarkastellaan vuosien päästä. :(
    Ihmiset alkavat miettiä, miksi heidän pitää käydä töissä, maksaa veroja, kun tietyt ihmiset tulevat tänne sosiaalitukien varassa elämään.

    Äänestä

Milloin päättäjät tajuavat, että muslimit käyttävät raa'asti hyväkseen eurooppalaista humanismia ja demokratiaa? Ei länsimainen demokratia saa olla mikään kusitolppa islamin takapajuisuuden levittämiseksi.

Äänestä

Katsopa "Wikipedia: List of countries by ecological footprint".

Muslimimaissa biologinen kulutus (Ecological Footprint/person) on pahasti ohittanut elävän luonnon tuotantokyvyn ( Biocapacity/person). Näin siitä huolimatta, vaikka elintaso henkeä kohden on monissa muslimimaissa sangen alhainen. Väestön kasvun rajoittaminen olisi pitänyt Kiinan tapaan aloittaa aikoja sitten.

Välinpitämättömyyden seurauksina ovat olleet sodat ja alhainen koulutustaso. Jos kymmenet miljoonat muslimit vyöryvät Eurooppaan, syntyy tänne mätäpesäkkeitä. Voidaan verrata vaikka Amerikkaan muuttaneisiin kiinalaisiin, jotka ovat siellä tieteen, tekniikan ja talouden vetureita.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


KohtiSuvakkienUnelmaa kirjoitti:

Kehitysmamuslimeiden mukana tuleva ahdasmielinen uskonto ja kulttuuri ovat todellinen turvallisuusuhka. Niiden tärkein tehtävä on lisääntyä yhteiskunnan tuella mahdollisimman paljon ja vallata eurooppa sisältäpäin pikkuhiljaa kun muuten eivät pystyisi. Tämä tolkuton, jatkuva kehitysmaamuslimi matujen invaasio nopeuttaa asiaa merkittävästi kun saadaan kunnon piristysruiske muutamassa vuodessa ja sitten ei kun lisääntymään koska Allah on niin määrännyt.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu