Ja yrittää senaattiin syksyllä Arkansasista Libertaarien listoilta.
Yhdennäköisyyttäkin löytyy..
https://www.lp.org/candidates/liberty-candidates-16/elvis-presley
http://lpar.org/elections/2014-candidates/elvis-d-presley/
Elvis Presley elää!
14
101
Vastaukset
- purejenkka
ei pääse tuosta porukasta tietenkää...
- bkdkfib
Elvis on kunkku!
- 646346346
No ei ole Elviksen näköinen tippakaan.
- ttyhy
Elvishän olisi 80 v päälle! nuohan on paljon nuorempia. Höpölöpög
- elvari.persula
älä yritä narrata...itte oot nuori.
- wfrn24
Elvis D. Presley , ei Aaron
- xdöljhgs
Hyvä uutinen näiden kaikkien kuolinuutisten seassa. Elvis is the best, forget the rest!
- ELWAR
Jeahhh....Elvis STILL GOING STRONG...!!!
- blueshoe
Hyvä elvari,näytä niille vaaleissa!
- elinjaolin
Tosiaan, se biisi, jossa kuningas itse kokee dejavun, ja nauraa tilanteelle on klasssikko.
https://www.youtube.com/watch?v=hofaGDL39eQ - TzikaMariaJesus
Hei.., Psssttth, ei kerrotta kellekää. Tai no, ehkä Väyrysen paavolle.
- TimoXL
No ei toi voi millään Trumppia huonompikaan vaihtoehto olla?
- rifm
Mitäs Trumpissa vikaa on??
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",175093Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1012321- 1351998
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee481878Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1171670"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!551276Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu117947Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää48841Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.303831Kaupungin yt
Honkolan tai hietaman koulu suljetaan. Säästölistalle on nostettu muun muassa Honkolan tai Hietaman koulun toiminnan l24654