Rasistinen terroriteko Brysselissä

Muslimitrasistit hyökkäsivät jälleen eurooppalaisten kimppuun.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Keskustelukyvytön rasisti tappaa, oli vihreä taikka keltainen naamaltaan. Sivistynyt ihminen ei tapa eikä ole rasisti.
Se että joku tappaa, ei ole syy hukata sivistystä, se on ainoa mahdollisuus rauhaan.
Onko mikään totalitäärinen valtio rauhallinen?

Äänestä
  • Islam ei ole (hyvin harvoja poikkeuksia lukuunottamatta) sivistyneen ihmisen uskonto. Islamin nimeen vannoo hirveä määrä raakalaisia muslimeja. Nyt kannattaa tarkkailla Suomessa loisivia matuja, etenkin näitä sotarikollisten oloisia. Kuinka monen suu vääntyy hymyä muistuttavaan virneeseen, kun kuulevat Brysselin tapahtumista?

    Äänestä

Ei ole rasismia on kunnianosoitus ,kuten se pään heiluttelu

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rasistimuslimit kirjoitti:

Muslimitrasistit hyökkäsivät jälleen eurooppalaisten kimppuun.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu