Pelkuri karkasi?

http://www.iltasanomat.fi/ulkomaat/art-2000001143067.html
"Poliisi löysi Brysselin lentokentältä räjähtämättömän pommivyön"
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Toivottavasti hakkaavat pelkurin pään irti!

Äänestä

Ei ollut tarpeeksi huumeita pääkopassa.

Äänestä
  • Useimmiten näitä hirmutöitä tehdään huumeiden vaikutuksen alaisena. Breivik pumppasi myös itsensä täyteen huumeita ja mielialalääkkeitä ja vasta sitten kykeni tappamaan hillittömästi. Tavallisempiinkin rikoksiin liittyy lähes aina tämä kemiallinen puoli, joko huumeet tai lääkkeet.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


metsäkaartilainen kirjoitti:

http://www.iltasanomat.fi/ulkomaat/art-2000001143067.html
"Poliisi löysi Brysselin lentokentältä räjähtämättömän pommivyön"

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu