Islami Suomen armeijassa

Yhteiskunta kaipaaa ryhtiliikettä. Armeija on viimeinen suoja ja turva. Mitä jos Suomen armeija muuttuu nykyisestä valkoisesta armeijasta mustaksi muslimi-armeijaksi, vähitellen, pikkuhiljaa ja sitä rataa:

http://mvlehti.net/2016/03/22/trollimajuri-mashiri-ja-pedofiiliringin-paatekija-staudinger-arhentelevat-mv-lehtea-vastaan/
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Suomen armeijassa on ollut islamin uskoisia tataareja ja juutalaisia. Jatkosodan aikana jotkut juutaiset sotilaat jopa taistelivat Suomen armeijassa saksalaisten sotilaiden rinnalla Neuvostoliittoa vastaan.

Tämä oli monille saksalaisille sotilaille käsittämätöntä.

Hankkikaa ensin tosi tietoja ja kirjoitelkaa vasta sitten. Islamin uskoiset ja juutalaiset kelpaavat kyllä Suomen puolustajiksikin.

Äänestä

Ruotsissa jopa vuokranantajat kieltävät islamistit. Kysyvät lomakkeella uskontoa ja kansallisuutta. Kyllä Suomessa ollaan liian sinisilmäisiä. Mieti nyt vähän sitä, että armeijassa annetaan sotakoulutusta ja seuraavassa hetkessä, tätä koulutusta voidaan käyttää Syyriassa laillista hallintoa vastaan tai terrori-iskussa Tukholman metroon!!! Ei jumankauta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Eiuskoisi kirjoitti:

Yhteiskunta kaipaaa ryhtiliikettä. Armeija on viimeinen suoja ja turva. Mitä jos Suomen armeija muuttuu nykyisestä valkoisesta armeijasta mustaksi muslimi-armeijaksi, vähitellen, pikkuhiljaa ja sitä rataa:

http://mvlehti.net/2016/03/22/trollimajuri-mashiri-ja-pedofiiliringin-paatekija-staudinger-arhentelevat-mv-lehtea-vastaan/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu