päällä.Toivottavasti tilanne saadaan rauhoitettua.Voi olla että taas muslimit asialla.Mitä näille muslimeille pitää tehdä.
Schaerbeekissa Brysselissä on tilanne
7
108
Vastaukset
Ei mitään.
- gssadgsdgagssgsdg
Eihän niille ampujille ja pommittajille tarvi tehä mitään.
t. suvakki gssadgsdgagssgsdg kirjoitti:
Eihän niille ampujille ja pommittajille tarvi tehä mitään.
t. suvakkiAmpujat ja pommittajat täytyy saada oikeuteen ja tuomittaviksi, jos ovat hengissä. Mutta yleensä muslimeille, kristityille, budhalaisille, hinduille tai muita uskontoja tunnustaville tai edes uskonnottomille ei tarvitse tehdä mitään.
- muslimiensota
Kun ne kerran on päästetty Eurooppaan niin tällaista tämä sitten on
- odotellaan
Tämä on ennustettu. Ihmettelen vain, kuinka kauan ne ovat noin säheltäjiä, milloin oikeasti alkaa tapahtua. Ehkä se vaatii hieman opettelua tulla kivikaudelta tietokoneaikaan, pickupin lavalta lentokoneeseen.
Britannia ja Ranska kinaa siitä saako britteihin tulevat kuorma-autot kuvata matujen ja isis-hemmojen varalta.
Ilmeisesti nyt on kohonneen terroriuhan vuoksi kuvaus ok, mutta vain väliaikaisesti. Britit haluaa jatkaa, ovat hermona kun Brysselin iskun jälkeen on julkaistu uudet isisin uhkaukset Britanniaa koskien.
Kiistellään vaan keskenämme ja isis kiittää.
http://www.express.co.uk/news/uk/655652/ISIS-UK-France-bans-lorry-X-rays-migrant-safety-fears
- karhunkaataja
jeesukselle jojo..............
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eipä tunnu se "pedofilia" huuto kiinnostavan
Lähinnä se sekohäirikkö ressukka joutuu itse vastaileen itselleen, mitään näkyvyyttä ei saa, palstalla ylipäätään on hyv655103Näin Enter-napilla tehdään miljardi euroa - Helsingissä
"Ei se nyt niin kovin ihmeelliseltä näytä. Tavallinen nappi, musta muovinpala, joka kököttää parikymppiä maksavan mustan94937- 453846
- 193502
Jätä minut rauhaan
En pidä sinusta. Lopeta seuraaminen. Älä tulkitse keskustelutaitoa tai ystävällisyyttä miksikään sellaiseksi mitä ne eiv343388Ben Z: "SDP ei ole ollut 50 vuoteen näin huolissaan velasta"
"– Olen ollut eduskunnassa noin 50 vuotta, eikä SDP ole koskaan ollut niin huolissaan velasta kuin nyt. Se on tietysti h453252No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol413163- 522849
- 422575
- 452319