Tästä:
https://www.youtube.com/watch?v=MpHxc_wY71I
Siis näitkö tuossa kuvassa musliminaisia? Heitä oli kymmenittäin mutta eipäs ollut isisläisiä moninkerroin huputtettuja, hehe.
SIis evoluutio tekee työtään isisläisten myötä ihan jossain muuallla kuin meillä.
Voimme siis luottaa siihen että täällä ei ihan kohta poksahda.
Muta heti kun katukuvaan tulee noita umpeensäkitettyjä niin saamme alkaa varoa. Tosin helppoahan se on nuo jäljittää, perässäkävely riittää.
Siis mistä tietää että ISIS ei juhli Suomessa
2
<50
Vastaukset
- Suomalien
Itis on tuttu.
Somaleita täynnä mutta ainoat häiriköijät ovat bodarivartijat. - IhanturhatuoIsis
Avaus rauhoitti mieltä, taidan mennä Itikseen kun se on tänäänkin auki eikä Vuosaaressa ole yhtään mitään tekemistä. Eihän täällä citybetonierämaassa tosiaankaan ole muita virikkeitä kuin talkkarin kiusaaminen nurmikoilla kävellen.
Sen suurempiin terroritekoihin ei täällä kukaan syyllisty, en minäkään vaikka Isistä kuinka fanittaisin.
Kun täälläon niin hyvä sossu että se maksaa vuokrani ja antaa 700 eukkua kaljarahaa kuussa niin ei tee mieli lähteä Syyriaan raiskailemaan jesidinaisia. Varsinkin kun suomitytöt tykkää värikkäistä kivoista tyypeistä. Varsinkin puumaikäiset.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma
Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.2752875Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala
Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka472280Israel euroviisujen 2.
Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is3471987- 1131717
Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?
Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois1051644Mun mielestäni on tosi loukkaavaa
Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra2121365- 661307
- 681243
- 551179
Rakas nainen ymmärsin
Että minun pitää pitää kiinni sinusta. Haluan, että sä olet onnellinen. Olet mulle se oikea ja mä sulle. Rakastan Sua yl771151