keskustelussa "Energiavallankumous (Energiakäänne)"
stuxnet, lue
http://keskustelu.suomi24.fi/t/14189670/energiavallankumous-(energiakaanne)#comment-83900222
Ilmianna
Jaa
multiketjuja
26.3.2016 11:11
Uusi
stuxnet, lue tämäkin
http://keskustelu.suomi24.fi/t/14189670/energiavallankumous-(energiakaanne)#comment-83900798 "
Lukekaa te tämä: http://keskustelu.suomi24.fi/t/14202172/ilmiantoilmoitus#comment-83900847
Stuxnet on lukenut nämäkin
4
<50
Vastaukset
- pääsiäistä
Toivottavasti sinulla joitain ystäviä. Vieraile heidän luonaan ja jätä palsta siksi aikaa pois mielestä.
Onneksi ei ole läheltäkään niin terroristisia ystäviä kuin täällä on Sääntömafia.
Tiedoksi @Suomi24 @Aller
- stuxnetlukemassa
"Stuxnet on lukenut nämäkin"
ja lukemisen tulos; Pahus. Sivua ei löytynyt. - mikä.olet
Näyttää pääsiäinen menevän täysin massakopioiden merkeissä. Kiirettä on persoonalla pitänyt. Tajuaakohan tyyppi, että keskustelupalstojen tarkoituksena on keskustella eri henkilöiden kanssa. Ei tajua, epäuskoisesti täyttää palstan omilla otsikoillaan ja kopiolla.
Millainen on henkilö, joka on ainakin 10 vuotta lähettänyt samoja kopioita eri puolella SOMEA.
Tietyissä maissaja kulttuureissa köytetään samaa taktiikkaa eli aivopesua.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1492489Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot97999- 64871
- 60753
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273691Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18677Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85670Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202648Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap21637
