Venäjä tappoi 200

ISI-taistelijaa tänään. USA tappoi yhden ja pitää aiitä suurta meteliä.

Semmoinen se luuserin osa on.
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

USA surmasi varakomentajan. Venäjä taas surmaa pääasiassa omissa ilmoituksissaan! Valehtelu on venäläisten toinen luonto ja sitähän Tiltutkin tekee!

Äänestä

USA sanoo että se 8-vuotias lapsi oli varakomentaja, mutta ei niitä jenkkien juttuja enää kukaan usko.

Äänestä

Mitä äidit nyt sanoo, kun ryssät tappoi isit?

Äänestä
  • mutsi sano että jo oli aikakin. burkan alla pillu hikoo ja faija nussii vuohia

    Äänestä

  • Aika hyvä .... :)

    Äänestä

Jenkit eivät vahvistaneet miten ja edes missä.....oliko lennokki vai tehtiinkö isku hävittäjällä....yleensä vastaavissa iskuissa on kuollut paljon sivullista porukkaa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


YlermiCc kirjoitti:

ISI-taistelijaa tänään. USA tappoi yhden ja pitää aiitä suurta meteliä.

Semmoinen se luuserin osa on.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu