Must miehet on parempia ja vahvempia ja mä kyllä palvelen mun miestä jotta se rakastais mua :) Naiset elää tunteilla ja miehet järjellä, joten siksi naisten tehtävä on hoivata ja huolehtia miehistä ja miesten tehtävänä on hoitaa järkiasiat ja isot päätökset. Naisten pitäis käydä vaan yleensä enemmän aerobicissa, jotta miehien ei tarttis katsella mitään lösöttimiä. Mä ainakin jumppaan ja meikkaan ja mun mies kyl tykkää eikä siks jätä mua.
Tykkään miehistä
13
1350
Vastaukset
- -t-
Hah hah... hah.
- ''''''
Sitten kun vielä menet sukupuolenvaihdosleikkaukseen niin olet ihka oikeestikin nainen
- unelmien nainen
Ehkä vähän kärjistin, kun sanoin, että miehet on parempia. Kun tietty ne mulle on parempia, ku miehistä kerran tykkään! En vois elää ilman mun miestä! Kyllä naisetkin on ihan yhtä _arvokkaita_ kunhan muistaa huolehtia miehistä ja omasta fysiikastaan ;)
jättää se sut kuitenkin.Kato ei nainenkaan voi koko elämäänsä olla pinkeessä kunnossa.Kun oot opettanu sen noille tavoille,niin odota vaan kun se alkaa oiken niitä keski-ikäisenä toteuttaan.Nuorena ne on vielä TURHAN LÄSSYTTÄJIÄ ja vasta vanhemmite pahenevat...
- Teppo*
Olet muuten harvinaisen fiksu naiseksi. Ihan joka päivä ei kuule noin fiksua tekstiä naisen suusta..
Kaikki naiset kun älyäisivät saman minkä sinä, niin kylläpä olisi Suomi parempi paikka elää.- että ..
tämän kirjoitti nainen? olet harvinaisen tyhmä mieheksikin.
- matti*
että .. kirjoitti:
tämän kirjoitti nainen? olet harvinaisen tyhmä mieheksikin.
sinulla se tuntuu leikkaavan aika nopeasti. Taidat olla nainen. Suomi24 palstalla viihtyvät naiset ovat kyllä tämän yhteiskunnan pelastus. Jees, kyllä näin on.
- hyväuskoisuus
Tehkää treffit, ties mimmosen karjun saisit.
- Anonyymi
matti* kirjoitti:
sinulla se tuntuu leikkaavan aika nopeasti. Taidat olla nainen. Suomi24 palstalla viihtyvät naiset ovat kyllä tämän yhteiskunnan pelastus. Jees, kyllä näin on.
Oliko kirjoittaja Sari Kastinen?
- pierre ranskasta
Sää oot enemmän mies kun mää.
- Anonyymi
pidän miehistä
- Anonyymi
Kuulostaa melko hyvältä! No ei vaan, miehenä olen tottunut jonkinlaiseen tasapuolisuuteen ja AP:n loihtiman mielikuvitusnaisen kanssa eläminen kuulostaa riippakiven vetämiseltä seremoniamestarin ja elättäjän tehtävineen. Päätöksiäni saa ilmeisesti kuitenkin arvostella vaikka päätöksentekoon ei halutakaan osallistua? Vai miten se oli?
- Anonyymi
Toi oli miehelle kirjoitettu, eikä millekkään epävarmalle män-bunnylle.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 49421945
Milloin olet nähnyt viimeksi kaivattuasi?
Itse en edes muista, koska näin häntä. Surkea tilanne.1532605IS:n tiedot: Ammuskelu kylätalolla Taivalkosken Jokijärvellä. Silminnäkijä kertoo hurjasta hetkestä
IS:n tiedot: Ammuskelu kylätalolla Taivalkosken Jokijärvellä – silminnäkijä kertoo hurjasta hetkestä Aseena oli ollut371480Ketjusta poistettu kysymys Kepujen puheenjohtaja Janne Mäkiselle
Vastaanpa Janne Mäkinen nyt tähän kysymykseen,että onko kepujen kuntavaaliehdokkaana yhä kuntavaaliehdokas,joka on poist521427Miten pitkään
Saan tai joudun odottamaan että välini lähentyisivät häneen johon tunnen paljon syviä tunteita. Odotan sitä hetkeä paljo251206- 941180
Olemme myös
voimakkaasti tuntevia ja seksuaalisia. Olen päivä päivältä varmempi tästä ja haluaisin enemmän. Tunteeni ovat kypsyneet711165Vihdoinkin nimet ja puolueet esillä!
Kiitos Ilkka lehti tänään 22.03. 2024 artikkelista sivu 8. Nyt tiedän, mitä olen epäillyt. Mukana on lähinnä kepuja ja351100- 101027
- 44888