Perkelelahko poltti Ylivieskan kirkon!

tarviiko Soffiina paljonkaan arvailla missä on sylttytehdas?
454
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Joku Hell-Ari päätti sytyttää vähän isomman pääsiäiskokon?

Äänestä

Arkkipiispan puhe kieltävän maahanjäämispakolaisen ottaminen kirkon suojiin on mahdollinen polttajan motiivi.

Äänestä

KTS laittaa kaikenlaisia aloituksia tänne ja yrittää yllyttää teitä keskusteluun, joka ei ole nyt tarpeen.

KTS on huijari.

Äänestä

Lahkon edustaja KTS näyttää olevan kaikkein eniten intoa piukassa. Luonnollisesti!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


KTS-- kirjoitti:

tarviiko Soffiina paljonkaan arvailla missä on sylttytehdas?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu