Luuli sytyttävänsä vokin oven, mutta sytyttikin vahingossa kirkon ja jälki on perin murheellista meille kunnon kristityille.
Polttiko känninen suvakki kirkon ?
herra.auta.meitä
9<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Olihan kommareilla neukkulassa ja muualla sosialistisissa ateistimaissa tapana hävittää kirkot ja muut kristinuskoon viittaavat asiat, joten hyvinkin mahdollista.
Pidätkö itseäsi kunnon kristittynä? Nöetkö päässäsi kauniin paksun vaalean laineilla olevan tukan, vaikka olet kalju? Oletko hoikka ja miehekäs, vaikka strategiset mittasi ovatkin 170/100!! Suosittelisin jatkamaan itsetutkiskelua ja ostamaan peilin.
Nuo ovat pienimunaisen suvakkihomon mittoja urpo.
Vitsi vitsi vitsi kirjoitin avauksen hulluudenpuuskassani kun lääkkeet alkaa olla loppumassa, älkää nyt ottako heti niin tosissanne!
Suvakit wittuun suomesta saatana !
Minulla on sellainen lääkitys, että otan tosissani kaiken.
Aamulla klo 5 ensimmäisenä poljen pyörälläni 13 kilometriä kirkonkylälle katsomaan, onko lempi-kirkkoni pystyssä vai onko joku polttanut sen? Kivikirkko.
Sitten poljen takaisin ja ryntään nettiin olemaan tosissani.
Etkö osaa päättää mitä avauksia suollat, kun heti tulet katumapäälle ja väännät vitsiksi!
Mitä se aloittaja valehtelee nämä natsirasistit ovat olleet asialla!!!
Aloittajan kaltaise vesipäät!!!
Moisen rumiluksen polttamisesta tullut aivan liian suuri uutinen. En tajua miten se ylitti edes uutiskynnyksen. Nyt näitten uskisten päät on sekaisin monta viikkoa.