Ei pakolaiset eikä terrori iskut pakottaneet Länsi ystävystyä Venäjän kansa. Mitä on seuravaksi, Putinin rakastavat?
Rysland on raivossa
PutininFloppi
7<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Puhallas tohon alkometriin...
Äläs nyt ... käännösohjelma tekee kielioppivirheitä. Kirjoittaja voi hyvinkin olla fiksu venäläinen. Kaikki venäläiset kun eivät ole Stallari/Putleri kiimakkoja. Imo.
Minä ei halua että Suomen muuttanet stalinistit nautivat lännen demokratian herkkua. Minä haluan raahata niitä takaisin kotimahan missä muut venäläiset asuvat paskassa korvia myöten. Missä vanhukset tapetaan asuntojen vuoksi. Siellä missä bisness voi ryöstä kaikkien lahjuksien huolimatta. Jos ne rakastavat Putinia on pakotettava niitä naurua Putinin hallintoon seuraamuksista. Ei matkoja Turkiin tai Egyptiin. Lapset sotimaan Ukrainaan ja narkareita joka nurkassa.
Se nyt on ihan sama mitä sinä haluat.
Hyvä. Pitää savustaa oligarkien jälkeläisiä ja stalinistia takaisin kotivenäjän.
Hauska päivänjatkoa.
http://www.google.fi/search?q=vatnik&prmd=ivns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwil7MG29uDLAhVD2SwKHUCLDvgQsAQIEg
Aikas pirskatin hyviä.