Stubbi ei ymmärrä eikä jaksa numerohommia

Kokoomuksen virkamiehet ja lobbarit tanssittaa pintaliitäjää. Hallintarekisteri on Stubbin pääprojekti millä nimikkeellä tahansa. OLKAA TARKKANA !
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Työrauhaa hallintarekisterille ja valtapyyteille.

Äänestä

Stuppilla on joka vastaukseen useampi vaihtoehto, n:o1...no:2...no:3, jos vaikka joku sattuis kohille.

Äänestä

Vitsi vitsi vitsi. Taas pääsi aivopieru älkää ottako sitä tosissanne, pliis

Äänestä

Kommentoi aloitusta


HelmitauluStuppi kirjoitti:

Kokoomuksen virkamiehet ja lobbarit tanssittaa pintaliitäjää. Hallintarekisteri on Stubbin pääprojekti millä nimikkeellä tahansa. OLKAA TARKKANA !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu