Stubbin ärrrsyttävä naama

Ärsyttää suunnattomasti nähdä tuon jätkän naama aina kun aukaisee netin, ei ole lehteä jossa se perkele ei olisi joka päivä etusivulla.
5111
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ostat vai myyt (€ ) ????

Äänestä

Muuta ihmeessä Pohjois-Koreaan. Siellä ei hypi kukaan netissä silmille, kun nettiin ei edes ole pääsyä. Lehtienkin etusivulla on vain suurenjohtajan kuvia.

Äänestä

Aukaise Aku Ankka -lehti, kun näet Hessu Hopon, niin muistuttaa huomattavan paljon Stubbia.

Äänestä

Twiittipoju-pupuhammas Stubbi(kok) ärsyttää aivan yhtä paljon kuin kok-kollegansa, Brysseliin raukkamaisesti töpeksintöjään karannut Jyrki Boy Katainen Suomen savolaisia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jokalööpissä kirjoitti:

Ärsyttää suunnattomasti nähdä tuon jätkän naama aina kun aukaisee netin, ei ole lehteä jossa se perkele ei olisi joka päivä etusivulla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu