Mielenvikainen piikittäjä täytyy olla.

Tehtävästä pois äkkiä tällinen höperö.Esimiehellä naurettavia selityksiä tv:ssä.Otti erehdyksessä muka käytettyjä joissa ei ollut mitään suojusta..heh heh..poliisille juttu pian.Ihmeellinen urakkapistäminen heillä.HIRVITTÄÄ!
8219
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

voi vittu mitä tämä husin touhu on, kuulin että nämä piikit olis käytetty huumeveikoille myöhemmin, voi vittu kuulemma kerätään piikkejä tätä varten kuulemma pestään vaan. laittakaa ihmeessä polliisitutkimus asialle, äsken luvin joku husin pöllökustaa kertoi että nämä turvapiikit ei mahdu samaan normaalipiikkien kanssa vittu kun valehtelee, sehän on iso aukko jopa käsimahtuuu mahtuu, voi vittu mikä juntti. täys tahallinen teko

Äänestä

Mielenvikainen piikittäjä täytyy olla. Palstalta pois äkkkiä tälläinen höperö.

Äänestä

Kiitos vaan Sipilälle. Leikatkaa lisää vaan. Ilmeisesti vain yksi rehellinen, joka ilmoitti asian. Varmaan käsketty käyttämään neulat ainakin kahteen kertaan, jotta saadaan säästöjä. En millään usko, että olisi ainoa tapaus, muista ei vain ole ilmoitettu!

Äänestä

Täysin tahallisia tekoja! Turha Hussin pomojen on selitellä asioita ja pyrkiä valkaisemaan karseat virheet uhreja kohtaan!
Käyttämätöntä neulaa ei voi olla erottamatta käytetystä neulasta! Se on ihan factaa!
Kehitysmaasta voi tulla kokenut hoitaja, joka on perehtynyt neulojen "uusiokäyttöön" hällä väliä asenteella.

Äänestä

Olikohan somali hoitaja, ryssä tai muu matu.

Äänestä
  • Hus perustaa oman toimikunnan kaunistelemaan somppuloisämmän, "kokeneen hoitajan" , vakavia töppäyksiä ja näin asia painetaan villaisella maan tavan mukaan matujen ollessa kyseessä on siten raiskaus tai nyt tämä karsea 19 ihmisen tahallinen piikittäminen likaisilla neuloilla!
    Käytetyn ja käyttämättömän neulan eron huomaa sokea reettakin! Se on fakta!

    Äänestä

Anteeksi, mikä on se puolueeton toimikunta, joka asiaa tutkii?

Äänestä

Oli ollut somali-eukko kukahan varmistaa onko perää

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kauheaa kirjoitti:

Tehtävästä pois äkkiä tällinen höperö.Esimiehellä naurettavia selityksiä tv:ssä.Otti erehdyksessä muka käytettyjä joissa ei ollut mitään suojusta..heh heh..poliisille juttu pian.Ihmeellinen urakkapistäminen heillä.HIRVITTÄÄ!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu