jo sata vuotta sitten. Pianko taas uusinta?
http://yle.fi/uutiset/tutkimus_hennalan_vankileirilla_tapettiin_mielivaltaisesti_yli_200_naista__nuorimmat_14-vuotiaita/8775599
http://yle.fi/uutiset/tutkimus_hennalan_vankileirilla_tapettiin_mielivaltaisesti_yli_200_naista__nuorimmat_14-vuotiaita/8775599
Vastaukset 19
Vanhimmat
Otahan vajakki lääkkesi ja hyppää jojoon.
TOOPE TUTKI FAKTAT. Jos ymmärrät sittenkään
Historiaa et ainakaan tunne. Lukeminen kannattaisi.
Aloituksen vajakki kannattaa perSSuja?
En oikein usko.
Aloittaja pn palstan KUPPAINEN kokoomusTROLLI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Uusitaan ennen vaaleja ainakin viisi kertaa, jotta kansa älyää, ketä pitää äänestää.
terv. Paavo, Li, ja kumppanit
HAHAHAA!! Kommarien tyttäret oli lapsihuoria!! Niitä pitää tappaa lisää!! HAHAAHAA! Eli kaikki suvakit perheineen 10-vuotiaista lapsihuorista alkaen, kaikki listitään!!! HAHHAA! Lapsi on huora jos on suvakki!! HAHAHAA!!
Kyllä, sama kohtalo on edessä myös nykyisillä suvakeilla.
HAHAA!!! Suvakkien tyttölapset ovat pian luuta ja verta!!! HAHAA!!! Mokomat lapsihuorat!!! HAHAHAA!!!
Miksi aloittaja haluaa raiskata ja tappaa ala-ikäisiä kommunistityttöjä uudelleen??
Ehkä se on muslimi?
Jollei maan politiikka muutu, kohta tapettavia riittää puolin ja toisin. Niin hirvittävälle tämä nykymeno näyttää. Historia toistaa itseään niin se nyt vain on.
Politiikot elävät jossakin hörhömaailmassa irti todellisuudesta. Kannattaisi mennä noihin huoltoasemien parlamentteihin kuuntelemaan mitä mieltä siellä ollaan tästä nykymenosta. Onneksi väki on iäkästä.
Hyvä mummeli!!!!!!!!!!!!!!
MIKÄÄN EI OLE MUUTTUNUT NOISTA PÄIVISTÄ KOSKA RAHA HALLITSEE SUOMESSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Punikki on sosialidemokraatti, nehän teloitti Kouvolassa syyttömiä ihmisiä. Mitä niiden perään itkemään ? Itse valitsivat.
Linkki???????????????????????
Jos alkaa tappamaan syyttömiä kansalaisia, ja tukemaan näitä punaisia murhaajia, ansaitsee tuollaisen kohtalon. Toivottavasti huoria myös raiskattiin ja kidutettiin riittävästi :)
https://fi.wikipedia.org/wiki/Suomen_sisällissota#Poliittinen_terrori
Totta maar! Kaik punikitta ja suvaakitta tapettav lapsii myötä!!