Missä viipyy tuhannet raiskaukset?

Tämänkin palstan idunsyöjät,-hampunviljeliät paasaa suuvaahdossa mamujen raiskauksista, sekä myöhemmin keväällä tuhansista. Tytöt tyrkyttää itseään kun on ruvennut kutittamaan syvemmältä kuin sormi ylettää, kevättä ilmassa. Ihmisessä on muutamia aukkoja jotka on tehty ihan nussittavaksi. Ensin nussitaan innoissaan, sitten kaduttaa, tehdään raiskausilm. (laivalla yleinen käytäntö). Syyttömät miehet jotka haluaa kiimaista auttaa saa raiskaajan syytteet, pahimmillaan käräjillä. Tälläiset vousut kirkonmenojen ajaksi jalkapuuhun ja auringon laskiessa julkinen ruoskinta, lopuksi kivitys.
13128
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Tuota, missäs välissä ne suvakit on olleet huolissaan karvakourien raiskaamisesta ?

Äänestä

nyt on maahaanmuuttajilla näytönpaikka.
näyttäkää koko sakki että ootte HYVINKÄYTTÄYTYVIÄ SIVISTYNEITÄ
KATSOA SAA MUTTA EI KOSKEA!
sen kun pidätte mielessä ja ymmärrätte jättää kaikki NAISET KOSKEMATTA.
väkivaltanen käyttäytyminen on RIKOS JA ILJETTÄVÄ TEKO.
-RAUHAA RAKENNETAAN ILMAN RIITOJA .

Äänestä
  • Erään odinilaisen sanoin: "Kun kevät koittaa, alkavat joukkoraiskaukset. Sitten on kivaa, pääsee matuja hakkaamaan!"

    Odinilaiset oikein odottavat, että saavat syyn hakata.

    Äänestä

Hampunviljelijät ja idunsyöjät on vihervasemmistolaisia pummeja, ei he mamun raiskauksista välitä.

Äänestä
  • Kaikki pahimmat on lähteneet jo muihin maihin toteuttamaan suurta länsimaista unelmaansa?

    Äänestä

Hyvinpä olet oppinut uuden kulttuurin. Ihanko suomalaisena paasaat?

Äänestä

Mamut ovat tyhmiä,kun raiskaavat suomen naisia.
Suomalainen nainen antaa ilmankin,jos viitsii hetken jutella mukavia.
Pantavista naisista on ylitarjontaa suomessa.

Äänestä

Onko lääkkeet otettu tänään?

Äänestä

Huoraaminen on kiellettyä, miksi, kaiketi siksi, että nämä suomen kyrpähaukoilta jäisi saamatta ilmaiset drinksut ja taksikyydit kotiin, ukkonsa viekkuun. Samallaista huoraamista on naisten pummina olo baaaritiskillä. Elikkä näitä kuuluisia kiimaisia ämmiä Vokkeihin pantavaksi, niin muutama väkisinmakaus ainakin mamujen puolelta estettäisiin. Tosin mamut tekisi rikosilm. että puumat raiskasi mamun.

Äänestä
  • Kyllähän Vokit tyhjenisi, kun meidän kunnioitetut ämmät hyökkäisi pinkeissä tiukoissa trioissaan alttarille. Nyrkit keltaisina sätkien käärimisestä-matala seksyääni muljun juonnistä toki lemu sen mukainen. Ruotisiin pakenisi kumiveneillä vajaa 50,000(ottaisivat suomalaiset pissikset mukaan) samantien, olisi siinä Orpo piru kuin taivaissa ei helvetissä kuis täsä näin käv.

    Äänestä

Mies puukotti naista lenkkipolulla Tesomalla

Maanantai 9.11.2015 klo 13.16 (päivitetty klo 14.05)

Mies puukotti ja löi naista Tampereen Tesomalla viime torstaina.
Poliisin kartta tapahtumapaikalta.
Poliisin kartta tapahtumapaikalta. (POLIISI)
LUE MYÖS

IL-TV vieraili rikospaikalla: Täällä nuori nainen torjui puukottajan iskut

Tesoman puukottajaa ei ole vielä löydetty - poliisi on saanut useita vinkkejä

Nuori nainen oli lenkillä illalla noin kello 20.45 aikoihin Tesoman Käräjätörmän ja jäähallin välisellä alueella. Häntä lähestyi jäähallin suunnasta mies, joka pyysi tupakkaa. Naisella ei ollut tupakkaa, jolloin mies työnsi häntä kohti kävelytien reunaa ja löi kasvoihin.

Mies otti taskustaan teräaseen, piti oikealla kädellä uhrista kiinni ja yritti lyödä useita kertoja rinnan alueelle. Uhri onnistui suojaamaan itseään, mutta sai silti rintaansa neljä viiltohaavaa ja yhden torjuntavamman käteensä.

Poliisin mukaan mies on ulkomaalaistaustainen ja ihonväriltään kantaväestöä tummempi, mutta ei musta. Hän puhui suomea ontuen, mutta ymmärrettävästi. Miehellä oli lyhyt parransänki. Iältään mies saattoi olla noin 30-vuotias, hän oli noin 170 senttiä pitkä ja ruumiinrakenteeltaan hoikka.

Hänellä oli yllään tumma taskullinen huppari ja jalassa löysähköt farkut sekä vaaleat lenkkarit. Jalassa oli vaaleat lenkkarit. Miehen yleisilme oli epäsiisti, ja hänen vaatteensa haisivat lialta ja hieltä.

Mies oli paennut paikalta kohti Tesoman jäähallia. Tekoa tutkintaan törkeänä pahoinpitelynä. Poliisi pyytää yleisön havaintoja alueella liikkuneilta sekä tietoja tuntomerkkeihin sopivasta ulkomaalaistaustaisesta miehestä. Tiedot voi toimittaa ensisijaisesti sähköpostilla osoitteeseen [email protected] ja soittamalla virka-aikana numeroon 0295 445890.

Tesomalla murhattiin noin vuosi sitten mies puukottamalla. Tekijää ei ole saatu kiinni.

Juttua korjattu kello 13.23. Mies puhui poliisin mukaan suomea ontuen, ei suinkaan kävellyt ontuen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vaarallinen.syytös kirjoitti:

Tämänkin palstan idunsyöjät,-hampunviljeliät paasaa suuvaahdossa mamujen raiskauksista, sekä myöhemmin keväällä tuhansista. Tytöt tyrkyttää itseään kun on ruvennut kutittamaan syvemmältä kuin sormi ylettää, kevättä ilmassa. Ihmisessä on muutamia aukkoja jotka on tehty ihan nussittavaksi. Ensin nussitaan innoissaan, sitten kaduttaa, tehdään raiskausilm. (laivalla yleinen käytäntö). Syyttömät miehet jotka haluaa kiimaista auttaa saa raiskaajan syytteet, pahimmillaan käräjillä. Tälläiset vousut kirkonmenojen ajaksi jalkapuuhun ja auringon laskiessa julkinen ruoskinta, lopuksi kivitys.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu