Verkkosukkia ja poskisuudelmia

Sosialistiakat Anna-Kaisa Pakonen ja Antti Lindman ei tietenkään osaa mitään.

Muistakaa aina sanoa sille "Harjakaisen sisko" Anna-Kaisalle poskisuudelmien jälkeen, että PANNANKO TUPLATEN.
354
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kyllä naurattaa tupailloissa tuo demarien "vaihtoehtobudjetti" :)))

Äänestä
  • tontit pois,
    kiinalaisia torppareix tilalle,
    ei tukia vaan tuottoa,
    voidaan maksaa junttieinareille vähän työttömyyskorvusta...

    Äänestä

  • Ylioppilas ja "vaihtoehtobudjetti">>> naurattaa nää joilla on jäänyt koulut käymättä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kana-aulis kirjoitti:

Sosialistiakat Anna-Kaisa Pakonen ja Antti Lindman ei tietenkään osaa mitään.

Muistakaa aina sanoa sille "Harjakaisen sisko" Anna-Kaisalle poskisuudelmien jälkeen, että PANNANKO TUPLATEN.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu