Springsteenilla alkaa viiraamaan?

Kun pitää kauheaa meteliä transujen puolesta ja perui keikkansa, fanit varmaan tykkää.
Haukkuu kiihkoiljoiksi muita, taitaa itse kuitenkin kiihkoilla enempi?
http://www.iltalehti.fi/viihde/2016040921386883_vi.shtml
485
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Homot puolustavat homoja, ja transut transuja! Mitä ihmeellistä tuossa on ?


Late Lapista. SSSS Ry!

Äänestä

nyt lähti brucen levyt kierrätyskeskukseen , ei tuo mikään hääppöne ollutkaan musiikillisesti

Äänestä

Eikö uutistoimittajilla ole enää oikeita tapahtumia valittavissa maailmalta, kun tällaista toitotetaan - kuin jokin aprillipila tai mätäkuun juttu valtakunnan uutisissa. Phöh.

Äänestä

"South Carolinassa esiteltiin keskiviikkona lakialoite, jonka myötä transsukupuolisten tulisi käyttää julkisia vessoja sen mukaan, mikä heidän syntymässään saamansa sukupuoli on."

Onhan tämä toki aivan kauhea yhteiskunnallinen epäkohta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rgtggthy kirjoitti:

Kun pitää kauheaa meteliä transujen puolesta ja perui keikkansa, fanit varmaan tykkää.
Haukkuu kiihkoiljoiksi muita, taitaa itse kuitenkin kiihkoilla enempi?
http://www.iltalehti.fi/viihde/2016040921386883_vi.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu