Tästä kai kaikki ovat samaa mieltä, että sai mitä ansaitsi? http://www.como.fi/uutiset/talta-nayttavat-raiskaajan-kasvot-sen-jalkeen-kun-21v/
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Ei saanut mitä ansaitsi. Raiskaajan olisi pitänyt kuolla.
Sosiaalisessa mediassa eräs suvakki kysyi (ehkä vakavallakin naamalla), että sairaalaanko he noita raahaavat? Joku “rasisti” oli siihen hänelle vastannut, että ei, kun kaasutettavaksi.
http://mvlehti.net/2016/04/10/lehtikuva-leikkaukset-mielenterveyspalveluissa-alkaa-nakya/
Kaasutettavaksipa hyvinkin viedään. Vievät nimittäin sairaalaan, jossa saavat ilokaasua ja rauhoittavia. Pidetään tarkkailussa muutaman viikon ja jos ei olo ala helpottamaan niin jatkohoitona lobotomia.
Video: Ulkomaalaistaustaiset mellakoivat ja murtautuvat urheiluliikkeeseen Ranskan Nantesissa
Video on julkaistu 7.4.
http://mvlehti.net/2016/04/10/video-ulkomaalaistaustaiset-mellakoivat-ja-murtautuvat-urheiluliikkeeseen-ranskan-nantesissa/
Komenteja:
-Ja täällä Suomessa äärisuvaitsevaisto meinaa tukehtua kiukkuunsa, jos joku vähänkään yrittää rajoittaa tuon aineksen maahanpäästämistä... Turha kiukutella, kyllä sitä maahamme valuu tasaiseen tahtiin -mistäs ne päättäjät järkeä saisivat kunnei sitä tähänkään asti ole ollut.. Niin moni Euroopan maista jo pilalla, surullista.
-Ihmettelen, että ei ne ammu koko paskaporukkaa.
-Hehän vain keskustelevat käsillään.. ja jaloilla.. kivillä.. polttopulloilla... jne.
Tykkää · Vastaa · 5 · 1 t
-Voiko noille kukaan mitään, ne on ihan eläimiä, en vaan tiedä mikä eläin olis yhtä inhottava.Itse inhoon ylikaiken niljakkaita ja limaisia olioita.
Suomessa riehuvat muslimiraiskaajat pitää vielä saunan taakse!