Nää on tosi kovia miehiä!

17213
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

On ne kovia.Voi mennä testaamaan,jos ei usko.Mutta voi tehdä kipeetä,se testaus.

Äänestä
  • Persesilimäänkö kippeetä tekköö ku männöö testaammaa?

    Äänestä

  • Kanuunapalli.

    Äänestä

Aivot on jääny kasvamatta samaan tahtiin kun linnaan jouutuu jatkuvasti, älykkäät ei joudu, muuten ne on varmaan kovia, ottaahan se tatuloiminenkin tosi kipeetä, en uskaltas.

Äänestä
  • Tästä sen huomaa, että luuserit noita tatuointeja ottavat. Inhottavaa katsottavaa. Naisillakin saattaa olla koko kroppa kirjailtu. Enkä ymmärrä, mikä siinä on kaunista.
    Tuo Bachelorkin tuossa TV-ohjelmassa on tatuoitu, joten en viitsinyt katsoa koko ohjelmaa. Lopetan heti, jos on tatuoituja ihmisiä.

    Voi sanoa, että aivot on todella jäänyt narikkaan näillä ihmisillä.

    Äänestä

Eksää nää kuinka kovan näkösiä ne on? Ne osaa tapellakkin,ja hymyilee oikeudessa.

Äänestä

Eivät vasikoi kavereitaan,eivät inise kohtaloaan.
Hommaan kuuluu riski,että silloin tällöin lusitaan.
Hyvä kuri joukkojen sisällä.Mutta on huonojakin puolia tietysti.

Äänestä

Ottakaa oppia. Ottakaa mallia. M i l j o o n a n €uron hymy.
Jos se joutuu lusimaan, istuu pari-kolme vuotta. Se on 333 333 euroa per vuosi eli kuukausipalkka vajaa 28000 euroa, lusimalla. Hmm kohtuullinen koppikorvaus, yli 900 euroa päivä.

Äänestä

Kannattaa käydä ihan henkilökohtaisesti vittuilemassa moottoripyöräjengiläiselle, eikä uhoa netissä anonyyminä, menee viesti varmasti paremmin perille..

Äänestä

Joo, ajaa polkupyörällä niiden ohi ja pitää ääntä, vaika pärrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!
Lyökö ne oikeesti?

Äänestä

Mihin kummaan täältä häviää kirjoitukset? Täällä on vaikka kuinka törkeitä kirjoituksia, jotka säilyvät, mutta huomaan, että täällä ei ole kaikki tasa-arvoisia viestittäjiä.

Äänestä

Jos nuo kovikset kerkes ilmottaa?

Äänestä

Pelottaa mennä nukuun?

Äänestä

Varmasti kokoomuslainen.

Äänestä

Tuollaisen apinan vuoden 1918 jääkärit olisivat nylkeneet elävältä.

Äänestä

Mike Taison ja Muhamed Ali ois pistäny tuollaset värityskirjat nippuun alta aikayksikön!
Eihän nuo uskalla liikkua yksin missään. Aina joukossa.

Äänestä

Tosi kovia, nämähän niitä on malli esimerkkiä, toimi näin niin elämäsi on kunnossa, porukassa varsinkin uho on kovaa ja heti kun käsiin saa muutankin kuin nipun nakkia niin olo on vähintään kuin maailman valloittajalla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


dffffdf kirjoitti:

Uskokaa tai älkää, kattokaa nyt tatuointeja päässäkin.
http://www.mtv.fi/uutiset/rikos/artikkeli/cannonball-johtaja-vangittiin-epaillaan-yhdeksasta-torkeasta-veropetoksesta/5846866

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu