Miten lähestytte baarissa naista/miestä??

Vai lähestyttekö?
4117
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kuule ihan kävelemällä lähestyn.

Äänestä

Yleensä kysyn, onko ollut hauska ilta. Neurtaali avausrepliikki, mikä mielestäni sopi niin miehille kuin naisillekin riippumatta, olinko sinkku ja iskupuuhissa vai vain aikaani kuluttamassa.

Äänestä

Sano naiselle että moi, olen atm ja sitten otan lompakon esiin ja vilautan setelinippua.

Äänestä

Meen tanssimaan...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Bar.stories.vol.5 kirjoitti:

Vai lähestyttekö?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu