Nicola raskaana?

Onkohan Nicolan näytteiljä raskaan? Ollut vähän aikaa jotenkin eri näköinen: pyöreämmät kasvot jne ja lähes joka kohtauksessa takki päällä ja iso löysä huivi roikkumassa juuri tuossa edessä ettei vatsa näy. Eilisessä jaksossa mielestäni näytti siltä että vatsa olisi vilahtanut kun hän nousi sohvalta.
Poistuukohan Nicola mammalomalle siksi aikaa kun on Dubaissa.
10464
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Näin on, ja juuri siihen tämä Dubain matka on tarkoitettu. Nicola palaa sen jälkeen sarjaan.

Äänestä

Nicola on ollut viime aikoina tavallista kauniimpi!

Äänestä
  • Ja paksumpi..

    Äänestä

Nytkö vasta huomasit Nicolan raskauden kuukausien kuluttua? Huomasitteko kun Charity oli raskaana? Ja sen takia vankilareissu nyt. Emma Atkins Näyttelijä on äitiyslomalla maaliskuun jaksoihin 2016 asti mutta tekee välillä lyhyitä kohtatauksia vankilasta. Kesäkuun alun jaksossa 2015 Charity nähdään meillä kesäkuussa. Seuraava äitiysloma on sitten Debbie loppuvuodesta.

Äänestä
  • Eli onko Debbie Suomen aikaa vai Englannin aikaa raskaana?
    On nimittäin jotenkin pehmennyt, ihan niin kuin Charity ja Nicolakin. Ja minä kirjoitan Suomen ajasta
    Liian kauan annettiin Charityn ja Nicolan piilotella isoja vatsojaan, toivottavasti ei käy Deppiellekin samalla tavalla

    Äänestä

  • Meidän aikaa,ollaan nyt aivan maaliskuun lopun jaksoissa v.2015 ja Debbie on mukana tämän kuluvan vuoden loppuun asti,jaksot on kuvattu marraskuussa, ja lähtee sitten pois kylästä lapsineen uutena vuonna Ranskaan. Debbien paluusta ei Englannin ajassa ole vielä tietoa. Sarjassaan ei piiloteta täysin näyttelijän raskautta mutta ei viitata siihen,katsojat tietää ja koska tässä tapauksessa pari kertoi lehdissä hyvin ajoissa asiasta. Debbien vatsaa ei piilotella paljon,vaatteet kauniita mitä käyttää.

    Äänestä

Sekä Charityn että Nicolan näyttelijät olisivat saaneet jäädä aikaisemmin mammalomille, häiritsevää ollut nuo selkeät isot mahat ja kaapuihin verhoutumiset kun hahmo ei normaalisti näytä moiselta.

Äänestä
  • Mua ei häiritse moinen pukeutuminen, mutta juurikin näiden Charity ja Nicola hahmojen kohdalla se kiinni huomiota. Ykskaks on huivia, on pontsoa, on viittaa, mitkä eivät näille rooleille sovi ollenkaan ilman selitystä.
    Kiva kuitenkin saada Nicola takaisin. Mä olen alkanut tykkäämään hänestä nimenomaan Jimmyn kanssa. Jimmy taas on aina ollut yksi mun lemppareista. :)

    Äänestä

  • Mussukka313 kirjoitti:

    Mua ei häiritse moinen pukeutuminen, mutta juurikin näiden Charity ja Nicola hahmojen kohdalla se kiinni huomiota. Ykskaks on huivia, on pontsoa, on viittaa, mitkä eivät näille rooleille sovi ollenkaan ilman selitystä.
    Kiva kuitenkin saada Nicola takaisin. Mä olen alkanut tykkäämään hänestä nimenomaan Jimmyn kanssa. Jimmy taas on aina ollut yksi mun lemppareista. :)

    Sama juttu oli Chasi kohdalla, kun näyttelijän maha alkoi kasvamaan. Oli röyhelöpaitaa yms., jolla peitettiin kasvava maha.
    Toisaalta ymmärtää, että näyttelijä haluaa tienata mahdollisimman paljon. Briteissä on Euroopan pisin äitiysloma, mutta vastaavasti siitä korvataan heikosti.
    http://www.iltalehti.fi/nainen/2012111016312934_na.shtml

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sohvatarkkailija kirjoitti:

Onkohan Nicolan näytteiljä raskaan? Ollut vähän aikaa jotenkin eri näköinen: pyöreämmät kasvot jne ja lähes joka kohtauksessa takki päällä ja iso löysä huivi roikkumassa juuri tuossa edessä ettei vatsa näy. Eilisessä jaksossa mielestäni näytti siltä että vatsa olisi vilahtanut kun hän nousi sohvalta.
Poistuukohan Nicola mammalomalle siksi aikaa kun on Dubaissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu