Epädemokraattiset mediat ottaneet vallan

, kuin Hitleri propakandallaan, enää ei voi puhua puolueettmasta uutisoinnista pätkääkään.

Kristinuskokin muuttaneet lähes pakanalliseksi ja harhaopiksi !
352
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ilman epädemokraattisia medioita, Yhdysvaltain propakandakoneisto ei toimi ja muutenkin valtion herrus maailmalla ja Yk:ssa haihtuis savuna ilmaan.
vielä rahatalouskin romahtaisi !

Äänestä

Länsimedioiden propakandan varassa enää kapitalismi toimii ja sotapelottein.
Saulin tapaaminen johtavan terroristi Obaman kanssa, on vain tähän jatkoa !

Äänestä

Puolueisiin kuuluvat nauraa, kun saaavat itselleen kaiken vain leivällä ja sirkushuveilla. Pidot on heillä paremmat kuin koskaan. He ovat kaikkien ongelmien syy. Kaikkien valheiden suojelijoita. Kaiken turmion tekijöitä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Abrahamm kirjoitti:

, kuin Hitleri propakandallaan, enää ei voi puhua puolueettmasta uutisoinnista pätkääkään.

Kristinuskokin muuttaneet lähes pakanalliseksi ja harhaopiksi !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu