Tivolilainen raiskasi Turussa

14232
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Olisiko siellä nyt ollut sitten kyseessä niitä hallituksen kaavailemia työnäytteitä? Muna vain tottumattomalta lipsahti väärään paikkaan?

Äänestä

Luultavasti Mamu. tivoleissa työskentelee paljon maahanmuuttajia..

Äänestä
  • Tampereen Hervannassa tummaihoinen mies jahtasi yöllä naista ja yritti työntää käsiään naisen vaatteiden sisään. Nainen joutui tappelemaan miehen kanssa ja onneksi pääsi pakoon ja ehti avata kotinsa oven ja sulkea sen. Tappelua seurasi viereen ilmestyneet kolme tummaihoista, jotka kannustivat naisen kimpussa olevaa miestä!
    Hervanta onkin hyvin monikulttuurinen kaupunginosa. Nyt vaan onkin tullut varoitus, ettei naisten pidä liikkua yöllä ulkona, ei ainakaan yksin.

    Äänestä

  • tampere-sivu kirjoitti:

    Tampereen Hervannassa tummaihoinen mies jahtasi yöllä naista ja yritti työntää käsiään naisen vaatteiden sisään. Nainen joutui tappelemaan miehen kanssa ja onneksi pääsi pakoon ja ehti avata kotinsa oven ja sulkea sen. Tappelua seurasi viereen ilmestyneet kolme tummaihoista, jotka kannustivat naisen kimpussa olevaa miestä!
    Hervanta onkin hyvin monikulttuurinen kaupunginosa. Nyt vaan onkin tullut varoitus, ettei naisten pidä liikkua yöllä ulkona, ei ainakaan yksin.

    Keksin jutun aivan itse. Olen viisas.

    Äänestä

Turun tekijä on kantasuomalainen.

Äänestä
  • Mist tiiät?
    Sydän sanoi niin?

    Äänestä

  • Linkki tietoosi?

    Äänestä

  • skhysz kirjoitti:

    Linkki tietoosi?

    suomi24/ paikkakunnat/pirkanmaa/tampere
    tuolta se raiskaus-juttu löytyy
    enkä ole kekseliäs rasisti

    Äänestä

  • löysinpäs kirjoitti:

    suomi24/ paikkakunnat/pirkanmaa/tampere
    tuolta se raiskaus-juttu löytyy
    enkä ole kekseliäs rasisti

    Nyt on puhe Turussa tapahtuneesta raiskauksesta.

    Äänestä

Varmaan pelle?
(Sanan varsinaisessa ja epävarsinaisessa merkityksessä!)

Äänestä

Ainakin sirkusesiintyjät on kaikki itäeuroopasta. Ei kuitenkaan tahallinen yksittäistapaus. Kaatui vain ja kulli sattui olemaan vitun kanssa samalla linjalla.

Äänestä

Ennen oli surmanajotivoli. Nykyään on raiskaustivoli. Niin se maailma kehittyy.

Äänestä

Olikohan kyseessä taikuri Mr magic, paha Klovni vai elefantinkesyttäjä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


zsxpohgs kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2016050321508729_uu.shtml Yksittäistapausko?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu