Anu Saagim ei enää koske suomalaisiin miehiin

Typerä huora joka oli vuosikymmeniä kulissiavioliitossa miehensä kanssa tämän julkisuuden ja rahojen takia, ei enään koske suomalaisiin miehiin. Vittu siinä on tyhmä ämmä.
http://www.iltasanomat.fi/viihde/art-2000001172409.html
26491
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 26

Vanhimmat

"Onko minulla pieniä seksiseikkailuja tai flirttiä? Tottakai! Olenhan nainen ja vielä kaunis sellainen."

Kurttuinen vanha lorttoko kaunis? Tulee mieleen tämä:
https://youtu.be/PLOLTk1GVRE?t=117

Äänestä

Anu vain katuu niin vitusti, koska menetti kulissiavioliitossa sen aikansa elämästä kuin näytti vielä hyvältä...
Nyt se on ikuisesti katkera suomalaisille miehille oman mokansa takia.

Äänestä

valuuttahuora Tallinnasta näkee harhoja, sille pitäisi tehdä huumetestit.

Äänestä

huoritella sillä tuskin tuo huora on niin tyhmä että nostaisi kunnianloukkauskanteen ja haluaisi että sen taustat selvitellään oikeudessa neuvostoliiton ajoilta. Jokainen tietää millä keinoilla Neuvostoliitossa pääsi tapaamaan ulkomaalaisia miehi.

Äänestä

Kyllähän tota pahemmassa puutteessa nykäsis.

Äänestä
  • Eltton Joniako

    Äänestä

Anu Saagim had not courage enough to mention that Finnish men are poor at bed and almost impotents.

Äänestä

Kukaan kaunis ulkolainen nainen ei mene naimisiin vanhan pienikokoisen suomalaismiehen kanssa ellei tällä ole rahaa ja paljon.

Äänestä

Vähäpojat raivona kun suomalaista miestä taas nöyryytetään.

Äänestä

Pitäisiköhän hankkia viron kansalaisuus että olisi edes mahdollisuus että Anu kiinnostuisi? Sen naisen kanssa keksisin vaikka mitä tekemistä eikä mikään niistä ole lasten kuultavaa.

Äänestä

Anu Saagimin pitäisi sanoa suorat sanat mediassa siitä ettö suomalainen mues on huono rakastaja ja että hän himoitsee mustaa miestä.

Äänestä
  • Tarkoitat siis ettö suomalainen mies himoitsee mustaa miestä?

    Äänestä

Eesti lits menee rahapussin perässä. Turha on muuta selittää, aivan turha.

Äänestä

Hyvä Risto-Matti pointsit sulle!

Äänestä

srippari slupilta noita löytyy uusi panomatto

Äänestä

Koskeeko kukaan suomalaismies Anuun?

Äänestä
  • Akka ylentänyt itsensä kaikkien suomalaisten yläpuolelle

    Äänestä

Anukin on jo ehtoopuolen daami.

Äänestä

Aloittaja on kyvytön lerppakulli jota vituttaa se että Anu sanoo juuri samaa mitä lerppakullin oma muijakin (joka käy vieraissa, mahdollisesti mamujen luona saadakseen tyydytyksen). Siksi aloittaja ei pidä Anusta.

Äänestä

Miksi tää anus on julkisuudessa ylipäätään?

Äänestä
  • Se on kuin korkkipaska pöntössä. Pullahtaa aina esille. Mitä muuta ansiota tuolla on kuin v..un kantoteline.

    Äänestä

Tuollakin on jo "parasta ennen" päiväys mennyt ajat sitten.

Äänestä

Janikin kyttää mustaa äijjää tappi kovana luukovana

Äänestä

lulee olevansa pari kymppinen viellä-

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei_jumaIauta kirjoitti:

Typerä huora joka oli vuosikymmeniä kulissiavioliitossa miehensä kanssa tämän julkisuuden ja rahojen takia, ei enään koske suomalaisiin miehiin. Vittu siinä on tyhmä ämmä.
http://www.iltasanomat.fi/viihde/art-2000001172409.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu