Näin muslimit hoitaa homo-ongelmaa

10103
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Helppoa ja nopeea toimintaa,montakohan homoa tulisi kaapista ulos jos näitten suvakkien kulttuurinrikastuttajat saisivat päättää missä mennään taisivat persut olla sentään mukavaa porukkaa .

Äänestä

Niin ja sinulta jää varmaan kokonaan kertomatta että mitä uskontokuntaa edustaa tuo surmansa saama kaveri? Lisäksi kuva todistaa sen puolesta että jos teillä persuilla olisi ehdoton valta Suomessa niin täälläkin "äänestettäisiin" katoilta. Vain päästään vialla oleva voi levittää moisia kuvia.

Äänestä
  • Persuilla ei liene mitäännosuutta asiaan Muslimileilla on on omat säännöt homojen suhteen kummasakin tapauksessa he eivät lisäänny .

    Äänestä

  • Muslimit vihaavat homoja, kyllä se tiedossa on. Vasurit vaan eivät halua ottaa asiaa esiin.

    Äänestä

Ennen homot varmasti tuomittiin samalla lailla ,ihan hyvä tuomio .

Äänestä
  • No sun sitten pitää heti liittyä isikseen kun se sinua noin innostaa...

    Äänestä

  • Homous oli ennen suomessakin luokiteltu sairaudeksi.

    Äänestä

  • antipunikki.aina kirjoitti:

    Homous oli ennen suomessakin luokiteltu sairaudeksi.

    Niin luokiteltiin myös vasenkäteisyys ja moni muukin poikkeavuus stardandista. Aikanaan uskottiin myös että tupakointi on terveellistä ja että se parantaa hapenottokykyä. Siksi esim Ranskan ympäriajon aikana pyöräilijät vetivät röökiä posket lommollaan vuoristo-osuudella koska uskoivat sen parantavan suoritusta.

    Jääkenttien Paavo Nurmesta Claes Thubergistä tuli olympiavoittaja vasta sen jälkeen kun hän vastoin lääkärin ohjeita lopetti tupakoinnin. Aikanaan uskottiin myös että elohopea parantaa monilta sairauksilta. Vasta myöhemmin selvisi että tilanne olikin aivan päinvastoin.

    Tuberkuloosia parannettiin vuoristoilmalla kunnes selvisi että kyseessä olikin tarttuva tauti. Joten näin se lääketiede etenee. Mutta sinähän tätä et näytä tajuavan. Ennen sinun olisi koulussa, jota sinä olet ilmeisesti käynyt vain muutaman luokan, määritelty tyhmäksi. Nyt sinulla diagnosoitaisiin varmaa joku ahd oireyhtymä....

    Äänestä

Todella upeeta. ..? Vihreet homot haluu lisää muslu-matuja maahamme. Vihreet ovat itsetuhoisia idootteja.

Äänestä

Antipersux on oikein hyvä esimerkki suvakkien suvakista. Onko pellepuku ja keppihevonen kaapissa odottamassa seuraavaa "iskua"? Heheheheheh

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sinne.menee kirjoitti:

reipasta meininkiä.

http://aranews.net/2016/05/isis-extremists-throw-syrian-man-top-building-gay/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu