SUOMEN KANSAN SUOSIKKI SAARA AALTO EIKÄ SANDHJA

ILTAPASKASSA LUKI ETTÄ SUOMEN KANSALAISTEN ÄÄNESTYKSEN MUKAAN SUOSIKKI OLI SAARA AALTO.

SUVAKKIRAATI SITTEN VÄKISIN HALUSI LÄHETTÄÄ SINNE TÄMÄN TUMMAHIPIÄISEN SANDHJAN JA PASKAT SE MITÄÄN PÄRJÄNNYT!!!
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tottakai. Suojavärillä pääsee suomessa aina pitkälle.

Äänestä
  • Jep, ja kuulumisella vielä seksuaalivähemmistöön on menestys taattu näissä kaikissa pinnallisuuskarnevaaleissa. Nol points!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


EGSEWEGS kirjoitti:

ILTAPASKASSA LUKI ETTÄ SUOMEN KANSALAISTEN ÄÄNESTYKSEN MUKAAN SUOSIKKI OLI SAARA AALTO.

SUVAKKIRAATI SITTEN VÄKISIN HALUSI LÄHETTÄÄ SINNE TÄMÄN TUMMAHIPIÄISEN SANDHJAN JA PASKAT SE MITÄÄN PÄRJÄNNYT!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu