Iltasanomissa ollaan orgasmin partaalla

Syynä tähän ovat F15 koneet sekä ameriikkalaiset solttupojat, jotka saavat iltisläistenkin kikkelit kiemurtelemaan. Tuohon kun lisätään vielä lipevät lauseet, on iltisläisten pöksyt märkänä.

Viitaten: http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-2000001176846.html
10114
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Juu ja sit ku jenkit ois tuonu mukanaan jonku 70-luvun Massey Fergusson-traktorin Suomeen ni iltiksen NATO-fanipojujen orkku ois ollu taattu?

Äänestä
  • ILTAPASKAHAN ON KOK-ÄÄNENKANNATTAJA LEHTI!

    Äänestä

Saattaa se ryssän trolleja vähän närästää.

Äänestä
  • Juu ja se taas saattaa närästää Suomen psykiatreja, ku teitä kaikenmaailman trolleja ja rasisteja jokapuolella näkeviä ei saa asikkaiks tarpeeks? :)

    Äänestä

Maan pahin rollaaja iltapäivälehdistö

Äänestä

F15 ?....mun näppiksessä ylärivin valikoima loppuu F12:een.....salaliitto???

Äänestä
  • Sä et vaan osaa?

    F18 saa painettua silleen, et painaa ensin F10 pohjaan, ja pitää sitä pohjassa samalla kun painaa toisella kädellä (jos on yksikätinen, niin voi painaa myös nenällä. Tai jalalla, jos notkeus antaa myöten!) F8!

    Äänestä

  • Aha, no nyt rupesi valkenemaan ...no nyt rupes sitten ämyristä kaikumaan , että "evakuointiin aikaa 3 minuuttia" höh..

    Äänestä

  • Ameerikan sedät kehuu ja mielistelee.
    Ja armeijan sedät kusee hunajaa.

    Äänestä

Lentäjät ovat ilmeisesti kuvanneet luvattomasti yksityisalueita ja lennelleet yksityisten mailla moottorikäyttöisillä koneilla ilman maanomistajan lupaa, mikä on laissa kielletty.
Eikö suomen armeijalla todellakaan ole ilmatorjuntaa, että tunkeilijat saataisiin pois häiriköimästä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Natottaako kirjoitti:

Syynä tähän ovat F15 koneet sekä ameriikkalaiset solttupojat, jotka saavat iltisläistenkin kikkelit kiemurtelemaan. Tuohon kun lisätään vielä lipevät lauseet, on iltisläisten pöksyt märkänä.

Viitaten: http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-2000001176846.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu