Yön motoh**rat Prahassa.

Prahassa asukkaita tervehtivät Pukinin moto**rat keskisormella. Tshekki on Nato maa eikä pelkää huo*** Venäjältä.
http://youtu.be/p7E_SnWVMBk
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tänne kun tulevat niin väännetään niskat nurin jolloin sätkivät pakkoliikkeineen kusilammikossaan kuten Stalin. Pyörät myydään romumiehelle joka sulattaa niistä ohjustentorjuntajärjestelmään uusia osia.

Äänestä

Pulun siivet selässä roikutaan prätkän sarvissa aivan kuin kainaloissa olisi isot finnit ?
Tervetuloa vaan sudenpennuille ei voi muuta kuin nauraa !
Maailmaan mahtuu kyllä huumoria.

Äänestä
  • Ja väkinäistä huumoria. Ja jos ei mahdu, niin laitetaan mahtumaan vaikka väkisin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


fukoff kirjoitti:

Prahassa asukkaita tervehtivät Pukinin moto**rat keskisormella. Tshekki on Nato maa eikä pelkää huo*** Venäjältä.
http://youtu.be/p7E_SnWVMBk

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu