Tämä vaarallinen fenno olisi pitänyt siirtää Siperiaan.
http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-2000001177516.html
Miksi takaisin Suomeen?
6
66
Vastaukset
Helppoa, jokainen maa hoitaa omat ongelmajätteensä. Suomen ristinä ovat sekalaiset ja sekavat fennulit. Veronmaksajia vituttaa, mutta kuka niistä tukiSuomessa välittää?
Pääasia on hyvän hatun lisäksi se, että kukkoa, lörtsyä, sahtia, kokkelipiimää ja tietenkin viinaa riittää. Pää ja pötsi täynnä on hyvä huudella itselleen lisää etuisuuksia.
Idäneläjien ohituskaistaksi on ko. rälssiporukan käyttämä suora yhteys veronmaksajien lompakkoihin kutsuttu. Varokaa, kun fennolla on vilkku päällä vasemmalle. Silloin nimittäin persejalkainen finninaama on juuri pyyhkimässä säästönne sivilisaatiosta itään.- SiinäKaikkiSinusta
Ime munaa, paskaläjä.
SiinäKaikkiSinusta kirjoitti:
Ime munaa, paskaläjä.
Nåinkå pahasti totuus satuttaa elättiä?
- osuva_vastaus
Paljon pahempi ongelma eli rusuväestö pitäisi pakkosiirtää ihannoimaansa emämaahansa. Se olisi Suomelle ja suomalaisille todellinen lottovoitto!
Ps. No loivennetaan vähän. Ainakin sveksorusut pitäisi heivata Ruotsiin. - MikäSeOikeinOn
Joku puhui jostain Pähkinäsaaren rauhan rajasta?
- unohda_koko_juttu
Se on Suomen muinaishistoriaa, jota eräs svekohörhö yrittää käyttää jonkinlaisena argumenttina nykyisessä kielikiistassa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut
Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/2141809Miettimisen aihetta.
Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.1481539- 781418
Kesän odotuksia hyrynsalmella
Kyllä kesällä hyrynsalmellakin on mahdollisuus osallistua kylän menoon monella tavalla . On kaunislehdon talomuseolla91301- 571246
- 741125
- 1091039
Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle
Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva551000- 62987
Just nyt mä
En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman53890