Anne Bernerille opiksi

USAssa 2012 mustan teinin ampunut George Zimmerman ja sittemmin syytteistä vapautunut, on päättänyt huutokaupata surmassa käytetyn pistoolin. Tämä upporikas floridalaismies Zimmerman ei kerro, mihin aikoo käyttää huutokaupasta saamansa rahat. Meneekö hyväntekeväisyyteen?
3141
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Samalla lailla Berner ampuu suomalaisia - päähän. Ja sitten kerää satojen miljoonien voitot ja häipyy takaisin Sveitsiin. Tilaustyö tuli tehtyä.

Äänestä

VIttu, mikä ylläpito tällä saatanan kahelilla Suomi24:llä. Voivat painua helevettiin poistamaan aivan asiallisia viestejä, perkele.

Äänestä
  • Taitaa KKK kritiikki kirpasta jotakuta...

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


lastensairaalabisnes kirjoitti:

USAssa 2012 mustan teinin ampunut George Zimmerman ja sittemmin syytteistä vapautunut, on päättänyt huutokaupata surmassa käytetyn pistoolin. Tämä upporikas floridalaismies Zimmerman ei kerro, mihin aikoo käyttää huutokaupasta saamansa rahat. Meneekö hyväntekeväisyyteen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu