Obama kehui suomea.Obama sanoi että Suomessa on paljon heavymetall bändejä.sauli oli yhtä hymyä.Hän totesi Jenni vierellään,kaino hymy kasvoillaan:"Joo.meillä on Lordi" Ja katse paunui valkoisen talon kattorakenteisiin.Ne ihanat läntiset arvot löydettiin taas Washingtonissa.Hyvä Suomi!
OBAMA KEHUI SUOMEA
fueller
15151
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Lapsia ja idiootteja kehutaan ja Obama tietää sen.
Heitti vitsin että pohjoismaille pitäisi antaa johto laittaa maailma kuntoon, ja sisäpiirivitsi meni naurunremakalla läpi;)
Lordi soittamaan seuraaviin linnanjuhliin.Osaako se peloke soittaa Naton musiikkia?
Se hörökorva mulatti ei tiedä mitään Suomesta.
Ja miksi hänen pitäisi tietääkään? Hän on itse orjien jälkeläinen.
Pitäisi mieluummin huolta aremikan alkuperäisasukkaista, jotka tapettiin melkein sukupuuttoon hiukan ennen kuin hörökorvan esi-vanhemmat roudattiin Afrikasta sinne puuvillapelloille.
Ja varmaan nauraa tapaamisen jälkeen vapaamuurari niinistöä ja teinivaimoaan, että ovaalin huoneen seinätkin ovat limaiset.
Paitti et Loordi soittaa hard rockia, ei heavyä! :)
(Ja TÄH!?! Diggaaks Obama, MUSTA UKKO, hevistä?!? :D
Hevimpää ku nähdä se lentävä lehmä! :D )
Sillähän sitä nälkäinen elää taas seuraavat puolivuotta
Nightwish!
Suomi on jenkkien hännystelijä.Sota tulee ja Suomi tuhoutuu.
Suomi Suomi ja pakolais-suomi.
Vihdoin ja viimein se tuli sieltä yksi vaatimaton sananen suomea. Nyt me ollaan sitten niin kovin polleita ainakin parisen vuotta otaksun vielä kuitenkin.
Arvatkaa kuka Suomen punikkipressa ei koskaan päässyt ..tuohon taloon.
500 listalainen paskapunikki Kalliosta...just se sontaläjä;)
puskapanikki
Miten niljakemaista.
Sitäpaitsi ne on neuvonantajat jotka kertovat presindentillle jotain "syrjäisestä Suomesta."
Ja opettavat sen yhden sanan "tervetuloa."
Mutta pokasaha vaan puoltaa.
Niinistö on kuin pikkulapsi joka on elämänsä hekumoissa kun pääsee Mikkey Jaksonin kanssa sen konsertissa takahuoneeseen juomaan limua ja samaan kuvaan Mikkeyn kanssa.