pyöräikede muutam tunnin ei tarvii tehdäå eutansia

näin on näännitg
henrfikijäs72
1062
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

äänet pornoilee
pekele kikkeliä haavailee multfä

Äänestä

alinta kaastia kiusata toisen pippeliä äänillä

Äänestä

ep'toivoset naisdet kiusa amun puippeliä

Äänestä

niillä ei oo muut atekemistä kun kiusata mun pippeöiä

Äänestä

ne äänillä kiusaa mubn pippeliä kun ei muuta voi

Äänestä

soita n poliisille kikkelin kiusaajat

Äänestä

ääniä lähettäväty kikkeliin kiusatakseen

Äänestä

loppuu s ekikkelin kiusaus
soitan usa army

Äänestä

kiusaatte mua infraääniööllö ultra
soitan usa army

Äänestä

ask u sa army sanon

Äänestä

Kommentoi aloitusta


henrikijäs72 kirjoitti:

näin on näännitg
henrfikijäs72

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu