Itävaltalais-saksalainen lääketehdas Pfeifer ei enää anna ruiskuja eikä "rokotetta" jolla USA murhaa omia kansalaisiaan, jotka se on tuominnut kuolemaan.
Pfeifer ei enää anna USAn murhata kansalaisiaan
BarbaariUSA
378
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Ei hätää Sauli Niinistö tai Kanerva tai Stubb diilaavat että USA saa murharuiskuja Suomesta vaikka Orionilta.
Nuija! Ei olennaista ole ruisku vaan sen sisältö! Suomessa ei myydä tappavaa RUISKETTA erikä jatkossa liioin USA:ssa!
Tiltu TIETENKIN haluaa puhua kuolemanrangaistuksesta VAIN USA:ssa, mutta TODELLISUUDESSA se on voimassa yhä monessa maassa!
"Hirttämisen auktorisoi teloitustavaksi 60 maan laki, mukaan lukien Japani, Intia, Etelä-Korea ja Yhdysvallat. 29 maata auktorisoi ampumisen teloitusryhmän edessä, mukaan lukien Kuuba, Etelä-Korea ja Yhdysvallat. 23 muuta auktorisoi teloituksen yhdellä laukauksella, kuten Valko-Venäjä, Intia, Pohjois-Korea ja Venäjä. Kivityksen auktorisoi yhdeksän maata, kaikki islamilaisia. Myrkkyruiske auktorisoidaan kuuden (Kiina, Guatemala, Taiwan, Thaimaa, Yhdysvallat ja Vietnam) ja mestaus viiden maan laissa (Benin, Kongo, Iran, Saudi-Arabia ja Jemen)"
Kaikkein ahkerin teloittaja on tänä päivänä Kiina! Se ei kai sovi sytntipukiksi Venäjän Tiltuille?
USA ei ole sivistysmaa. Se on täynnä everstiluutnantin kaltaisia oman maan kansalaisten vihaajia.
Amerikkalaiset pelkäävät poliisia, armeijaa, rikollisia, naapureitaan.