Naisten äänioikeuden käyttöön vaadittava äo testi

Defenderof2morrow

Naiset ja heidän alhainen älykkyysosamääränsä ovat pilanneet nykypolitiikan ja turmelleet maailman talouden, täten ehdotan että kaikkien naisten on ennen äänestämistä läpäistävä äo testi jossa heidän on saatava tulokseksi vähintään 30 joka on tyypillinen tulos kyseiselle sukupuoli lahkolle. Jos tämä toteutettaisiin saataisiin maailman ja etenkin Suomen talous välittömään nousuun ja kaikki olisi taas paremmin. Ehdotan myös että näisten ajo-oikeus on poistettava sillä he aiheuttavat 90% vaaratilanteista mummo ajotyylillään ja puhelimen räpläämisellään. Olen puhunut

Alle asiallista keskustelua kiitos.

11

189

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • samaa.mieltä

      Olen samaa mieltä

    • Ihannäinbtw

      Nyt jos saan huomauttaa, nii eikös ne miehet jyrää politiikassa ja taloudessa ja huristele niillä autoillaan toistensa kanssa kilpaa?

      Toki nainenkin voi niin tehdä, mutta _yleensö_ nämä henkilöt ovat miehiä.

    • fsajkfjasö

      Turha odottaa asiallista keskustelua epäasiallisen ja todella tietämättömyyttä osoittavan aloituksen alle.

      • Feministi jolla ei ole huumorintajue ei tajua huumoria


    • Tässäkylmätotuus

      Naisella on seksuaalinen valta ja se ohjaa kaiken !

    • Feminismisyöpä

      Repesin!!! Toivottavasti kukaan radikaalifemakko ei lue ja ota liian vakavasti

    • Söpönallukkajajärkiunoht

      Ei kyse ole älystä, sitä kyllä naikkosilta löytyy, vaan siitä että sen älyn edelle menee näillä aina se TUNNE.

      • fhgasdfasgfghs

        Kaikilla menee, mutta miehet eivät ymmärrä että asia on niin. Yrittävät rationalistaa tunnepohjaiset päätöksensä, rassukat.


    • Bullshark

      Eihän naisten älyssä mitään vikaa ole. Ongelman aiheuttaa se että ovat enemmän hormonaalisen sisäerityksen vietävissä kuin miehet, ja evoluutio on muokannut aivotoiminnan siten että pitkäaikainen keskittyminen yhteen asiaan on vaikeaa, jos ei peräti mahdotonta. Lisäongelmana on vaikeus hahmottaa kolmiulotteinen avaruus. Nämä ominaisuudet ovat tietenkin gaussimaisesti jakautuneita löytyy naisia jotka eivät aivan sovi näihin määritelmiin.

      • järki.tisseissä

        Tosiasiaa. Emo- ja hyysäisvietti menevät järjen edelle


    • Aboriginaali

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä tahtuu Kasperi Viita/Suviviita

      Poliisia ja ambulanssia iso määrä.
      Seinäjoki
      103
      5018
    2. Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe

      Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.
      Maailman menoa
      255
      2069
    3. Mikä on kaivattusi

      ammatti?
      Ikävä
      91
      1706
    4. Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste

      Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan
      Kaste
      240
      1190
    5. Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?

      Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.
      Maailman menoa
      338
      1169
    6. Kaipaatko nainen

      Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd
      Ikävä
      105
      1110
    7. Onko kaivattusi ulkonäkö

      tarpeeksi miellyttävä? 🥕
      Ikävä
      50
      1099
    8. Nojatuoli !

      Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en
      80 plus
      149
      1079
    9. Mökille pariksi viikoksi hänen kanssaan

      Ei teknologialaitteita. Niin ❤️
      Ikävä
      111
      1039
    10. Milloin ymmärsit

      Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os
      Ikävä
      85
      984
    Aihe