Mitähän Tony Halme sanoisi persujen nykytilasta?

Ensitöikseen persut mamuttivat maan täyteen raiskareita, ja sen jälkeen Soini hyväksyi kolmannen tukipaketin Kreikalle. Sotaveteraanit sivuutettiin täysin.

Jos Tony olisi vielä hengissä ja voimissaan, niin hän olisi KURMUUTTANUT Soinia!
667
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

halme löisi

Äänestä

Persuillahan menee nykyään aivan hyvin.

Äänestä

Jos Halme olisi pääministerinä, mamuja olisi tullut suomeen 4

Äänestä

Mitäkö Tony tekisi? Vetäis kourallisen tabuja naamariin ja pari pulloa kirkasta päälle.

Äänestä

Tiedätsä kuka mä oon, no?
(Kuka sä oot jo.)
Kuningas voittamaton, o-o-oon.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ghryryryrty kirjoitti:

Ensitöikseen persut mamuttivat maan täyteen raiskareita, ja sen jälkeen Soini hyväksyi kolmannen tukipaketin Kreikalle. Sotaveteraanit sivuutettiin täysin.

Jos Tony olisi vielä hengissä ja voimissaan, niin hän olisi KURMUUTTANUT Soinia!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu