Hienoa elämää USA:ssa

The Tent City... luksusta koko rahan edessä. Amerikka on unelmien maa.

https://www.youtube.com/watch?v=2_TqB1uzRdM
272
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kuvituksia,mutta eipä sieltä omia ihanuuksia näytetä...on muuten "ihan pikkusen" mahdottomasti kurjuutta.

Äänestä

Ja kanatehtaan duunissa meinasi somalit pitää rukoushetkiä, nyt ei saa käydä kusellakaan vaan vaipat päällä osa on liukuhihnan äärellä.
Sieltä sitten yk ja obama tulevat ja muut järjestöt tulevat heristämään sormea, että pitäisi enemmän ottaa pakolaisia ja kohdella paremmin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


minulla-ei-muuta kirjoitti:

The Tent City... luksusta koko rahan edessä. Amerikka on unelmien maa.

https://www.youtube.com/watch?v=2_TqB1uzRdM

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu