Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Hyvä sivusto isojen kullien arvioinnista.

http://pornmeasurements.tumblr.com/page/2

Tässä näkee miten naiset pitävät sitä 20cm alarajan elikäs tollanen jätti porno kulli on siis parasta patukkaa. Monet porno kullit sijoittuvat tuonne 20-26cm välille. Paksuus on kieltämättä noissa sivuston kulleisssa sitten kanssa eri luokkaa kuin perussuomalainen nakki kikkeli.
7338
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Isoja kulleja kyllä. Ei mitään 14 cm nappuloita.

Jos joku kertoo kullinsa yli kymmentuumaiseksi, niin useimmille voisi lukulasit ostaa.

Porno on satua. Tuon sivuston tekijän motiivi on samaa sarjaa Askon juttujen kanssa. Jollain konstilla pitää saada todistettua, että ei se iso kulli voikaan olla iso. Ei ainakaan niin iso kuin väitetään.

Äänestä
  • Niin kyllähän noissa pornofilmeissä oltava harvinaisen isoja kulleja. Sinne näyttäisi olevan miehiä menossa panemaan vaikka ilmaiseksi, mutta näille maksetaan myös siitä.

    Äänestä

Anything over 6" is big and a real measured 8.5" or 9" is gigantic.

Tuo on kuin Askon kynästä. Että normaali kuusituumainen plus olisi iso? Yksituumainen on oikeasti järkyttävän kokoinen.

Äänestä
  • Ysituumainen korjaamattomana. Yksituumainen on vähän eri asia :D

    Äänestä

  • h-x kirjoitti:

    Ysituumainen korjaamattomana. Yksituumainen on vähän eri asia :D

    Yksituumainen voi sekin kyllä järkyttää.

    Äänestä

  • mikropenisshokki kirjoitti:

    Yksituumainen voi sekin kyllä järkyttää.

    Tuo on kyllä totta... :D

    Äänestä

Metkaa että tuossa ensimäisessä kuvassa kalu on 11 tuumaa ja mittakin alkaa neljän tuuman kohdalta

Äänestä

Kommentoi aloitusta


KulliTohtori kirjoitti:

http://pornmeasurements.tumblr.com/page/2

Tässä näkee miten naiset pitävät sitä 20cm alarajan elikäs tollanen jätti porno kulli on siis parasta patukkaa. Monet porno kullit sijoittuvat tuonne 20-26cm välille. Paksuus on kieltämättä noissa sivuston kulleisssa sitten kanssa eri luokkaa kuin perussuomalainen nakki kikkeli.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu