SALALIITTO: Suomi tuomittava 5-0 maailmanmestariks

URHEILU-TIETÄJÄ

Pohjois-Amerikan luikerojoukkueet, peläten seköä Suomea että venäjää kuin haavanlehdet ikään, sopivat SOPUMATSIN VÄLIERIIN, JOTTA PAUKUT EI MENISI!

Oli sovittu, että pelaillaan hitaasti ja tarkkaan, ja aina, jos toinen sai maalin, toinen sai alkaa kirimään!

Tämä on selkeä rikos urheilussa, ja vaadinkin, ttä IOC sulkee nämä paskamaat ainakin 50 vuodeksi pois kaikesta urheilusta!

Ja niinhän se on dopingissakin, että USA on kovin käyttäjä, mutta ajojagti osuu poliittisesti Keniaan ja Venähään!


siis juuri niihin, joihin kyykkyyn usa joutui osallieksi, ensin Sotshissa Venäjä rökitti USA:n puhtaasti, sitä ennen IAAF moskova Venäjä lopetti doping USAn pyristellyn ja viimeksi Kiinassa kukas smuu kuin Kenia voitti mitlitilaston!

säälittävää USA-NATO -vittuilua, vaikka USA ON KAIKISTA PAHIN, MAAPALLON PERÄREIKÄ, JONKA ALIENIT SAA VAPAASTI KASKETA VAIKKA MARHAPAIKAKSEEN!

1

162

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • URHEILU-TIETÄJÄ

      KIINAA EI KULLINATO, SIIS USA, DOPINGIN MEKKA USKALLA HAASTAA, KOSKA KIINAHAN OMISTAA JO USA.HAN!

      USA, KV- OIKEUDEN RIETTAIN RIKKOJA JA LAITTOMAN PASKAVALTION PASKAELIN TUKIJA, TUHOTTAVA VAIKKA JOIKKOVOIMALLA!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kumpi vetoaa enemmän sinuun

      Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?
      Ikävä
      97
      1978
    2. Ei se mene ohi ajan kanssa

      Näin se vaan on.
      Ikävä
      88
      1390
    3. Tavoitteeni onkin ärsyttää

      Sua niin turhaudut ja unohdat koko homman
      Ikävä
      110
      1163
    4. Tunnistebiisi

      Laita joku tunnistebiisi, niin tiedän ett oot täällä ja kaipaat ehkä mua
      Ikävä
      76
      1047
    5. Taidat tykätä linnuista paljon

      Mikä on sun lemppari ☺️😉🥹🦢🐦‍⬛🦉🦜🦚
      Ikävä
      121
      1042
    6. Okei nyt mä ymmärrän

      Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘
      Ikävä
      57
      893
    7. Miks käyttäydyt noin?

      Välttelet kaikkia kohtaamisia...
      Ikävä
      48
      817
    8. Ei sun tarvi jännittää enää

      en yritä enää mitään. Tiedän että olin mauton ja sössin kaiken.
      Ikävä
      36
      802
    9. Olen huolissani

      Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis
      Ikävä
      48
      771
    10. Minkälainen ääni mulla on mies

      Sinun mielestä?
      Ikävä
      33
      713
    Aihe