Luulisi ääliöpäättäjillä ja muilla itseään hyvinä ihmisinä pitävillä suvakeilla olevan edes hieman huono omatunto, kun katsovat nälkäänkuolevia lapsia pakolaisleireillä( rahankerjäys tv:ssä)! Täällä suvakkinaiset kilvan ylistävät pulskien ählämimiesten pano taitoja ja munankokoa sunmuuta parisuhde taitoa. Ählämiäijät itkee kun ruoka ei ole mieleistä ja lapset naiset sekä vanhukset kotimaassansa kuolevat nälkään kun ei Eurooppaan enään mahdu .Onneksi suvakkien seksielämä on kunnossa! Munaa on tarjolla monenlaista, muusta ei niin väliä!!!!!!!! Häpeäisivät edes!
ahneelle suvakille mietittävää!
itsekästäkö
581
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Niinpä, SAATANAN SUVAKIT, RAJAT KIINNI!
Ne mitään osaa hävetä , kaikki käännetään normi ihmisten syyksi . Eli ollaan rrrrrras.....teja . Ruskeeta tikkaria vaan ihannoidaan .
Rasistiset suomalaiset on syypäitä Afrikan nälänhätään ja Syyrian sotaan.
Munaa himoitsevat suvakintollot, niin naiset kuin miehetkin, pitävät hyvin voivien , tyylikkäästi pukeutuneiden nuorten turistiloisten palvomista kunnia asiana, ei vanhuksilla ja lapsilla ole väliä! Kaksi kärpästä yhdellä iskulla, voi leikkiä humaania pelastajaa ja samalla saa sukupuolihalunsa tyydytettyä. Ja suuri osa ihmisistä ei edes älyä kysyä missä oikeasti apua tarvitsevat ovat ! Kannattaisiko kaikkien miettiä miten sairasta tämä toiminta on?
Suomalaiset ovat syypäitä ihan kaikkeen! Siksi meidän pitää auttaa kaikkia. Matut eivät itse ole syyllisiä mihinkään, sillä syy on meidän ja Amerikan!