Huomenna esiintyy Queen Adam Lambert Kaisaniemen puistossa. Aion polttaa vesipiipusta oikein kunnon hatsit ennen keikkaa!!! Onko kukaan muu tulossa keikalle? Solistina kuuma homppelitähti Adam Lambert!!! :-):-):-)
Huomenna poltan hatsit ennen keikkaa!!!
iloinen_naurajaa
12161
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Hyvät ja kivat hatsit sulle.
Kiitos! Poltan itse kasvattamaani White Widow kukintoa, jossa on hyvin paljon THC:tä. Muutama hatsi vesipiipusta ja mieli avartuu uskomattomalla tavalla.
Hyvää illanjatkoa!
Kiitos samoten sulle!
Eipä kuulu tuo Adam Lambert oikein minun musiikkimakuuni. Tykkään rokahtavammasta meiningistä.
Tämä foorumi söi laittamani plus merkin.
Kyseessä siis on Queen yhtyeen keikka ja Adam Lambert toimii bändin solistina, koska Freddie Mercury kuoli aikoja sitten. Eli kyllä on klassista rokkia luvassa! :-):-):-)
Mitäs se iloinen_ nauraja täällä palstalla mainostaa mitä hän huomenna tekee mene homo palstalle sinne sinun menosi kuuluvat.
HAHAHAAHAHAAHA!!! Oletpas sinä kateellinen!!! :-):-):-)
Kaisaniemen keikka on myyty loppuun. Kyllä siellä on homojen, lesbojen, bi-ihmisten ja trans-ihmisten lisäksi runsaasti heteroita HAHAHAHAAHAHAHAHAHAAA!!! :-):-):-)
Musiiskki kuului aika kauas. Ei tarvinnut kuin avata ikkuna ja oli kuin olisi itse ollut mukana keikalla. Ihan kivaa musaa oli. Tissuttelin viskiä ja kuuntelin ilmaiseksi konserttia. Yllättävän hyvä olo aamulla. Ei kannkusta, eikä muutenkaan mitään merkkejä siitä, että olisi nauttinut alkolijuomaa. Taisi musiikilla olla vaikutus asiaan?
Hyvin Adam lauloi, pakko myöntää, ylitti odotukset.
Kyllä. Adam sopi laulajaksi erittäin hyvin. Oli niin upea, että pitääkö tässä ryhtyä homoksi??? :-):-):-)
Raamatun pilviveikko oli Jesse.
Hän lähti pilvessä ja lupasi saapua pilvessä. On ilmeisesti pilvessä juuri nytkin, kun lupasi tulla hakemaan 12 opetuslastaan luokseen, eikä ole kuulunut jäbästä hiiskaustakaan?
Jeesus oli vitun narsistinen sekopää, joka kiihotti kansaa. Siitä eivät valtaapitävät tykänneet lainkaan, joten äijä nakutettiin ristille roikkumaan. Sinne kuoli, mätäni paskaksi ja maatui mullaksi.
Myöhemmin valtaapitävät keksivät, että Raamatun saduista olisi hyötyä kansaa hallitessa. Niinpä monessa maassa on oma valtiokirkkonsa, joka veljeilee valtion johdon kanssa kusettaakseen kansaa.