Sipilän kinkytalkoot !!

Sadistit määräävät ja masokistit maksavat selkänahallaan !!

Turvasanat ovat hukkuneet kankkulan kaivon syvyyksiin. Keikistelyn kruunaa juhadin virnistys.
150
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ylhäältä määrätty KInKY-pakkosopimus tai piiskaa on dinosaurusjäänne jostain ihmisaivojen alkukantaisimmasta liskoaivo-osista, kun sitä vertaa aiempaan Suomen hyvinvointioikeusvaltion sopimusyhteiskuntademokratiaan josta olemme siirtyneet perskekohallituksen toimesta SSSuomeen, jossa isännän määräävä ääni kuuluu, ja muut tottelevat.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lepuli_kessut kirjoitti:

Sadistit määräävät ja masokistit maksavat selkänahallaan !!

Turvasanat ovat hukkuneet kankkulan kaivon syvyyksiin. Keikistelyn kruunaa juhadin virnistys.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu